اجرای استعدادیابی در ورزش مازندران

نسیم ورزش : مدیرکل ورزش و جوانان مازندران استعدادیابی به عنوان یک پروژه ملی در حوزه ورزش استان در دست اجرا است.

استعدادیابی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حبیب حسین زادگان در خصوص اقدامات استعداد یابی سازمان ورزش و جوانان مازندران اظهارداشت: استعداد یابی به صورت یک  پروژه ملی و برنامه جدی در دست پیگیری حوزه معاونت ورزش و جوانان قرا گرفته است.

وی با بیان این که برای تهیه یک بانک معتبر از استعدادهای استان نیازمند سرمایه گذاری ویژه دراین زمینه هستیم افزود: به کار گیری مربیان آموزش دیده و صاحب صلاحیت فنی از اولویتهای به کار گیری است ومستلزم این است که مربیان  از لحاظ دانش و مهارت به روز باشند.

حسین زادگان با اشاره به این که استعداد یابی دغدغه خانواده ها است که از مقطع پیش دبستانی باید آغاز شودتصریح کرد:با وجود ضعفهای اساسی در استعداد یابی بسیاری از هیاتهای استان بسیار خوب عمل  کرده اندو  مربیان ورزش مدارس در پیشبرد این برنامه بسیار تاثیر گذار هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد:پنج رشته ورزشی ژیمناستیک ،پینگ پونک،کشتی ،قایق رانی و شطرنج به صورت پروژه ملی و بر اساس آمایش سرزمینی در حال انجام است که از همه ظرفیتهای استان برای این امر استفاده می شود.

حسین زادگان استعدادیابی را یک فرایند بسیار مهم برشمردکه همکاری آموزش و پرورش، خانواده و مدارس را می طلبد و در مجموع اداره ورزش و جوانان متولی است که با همه ظرفیتهای موجود پیگیری می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو