اجازه دخالت در کار هیات های ورزشی مازندران را به کسی نمی دهم/ موضوعات مرتبط با حوزه همگانی را شخصاً پیگیری می کنم

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران با تاکید بر اینکه اجازه دخالت در کار هیات های ورزشی مازندران را به کسی نمی دهم گفت: بنده تذکرات لازم را به زیر مجموعه خود داده و به صراحت اعلام می کنم هیچ یک از معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان حق برخورد با هیات ها را ندارند .

حبیب حسین زادگان با اعلام این مطلب افزود : ورزش همگانی و گسترش آن همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده نقش مهم این جایگاه برکسی پوشیده نیست .

او در خصوص برخی حواشی بوجود آمده در حوزه ورزش های همگانی گفت : بنده تذکرات لازم را به زیر مجموعه خود داده و به صراحت اعلام می کنم هیچ یک از معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان حق برخورد با هیات ها را ندارند .

وی با اشاره به اینکه وظیفه اداره کل ورزش و جوانان استان سیاست گذاری و نظارت است تصریح کرد : بنده خودم این موضوع را پیگیری خواهم کرد .

مدیرکل ورزش و امور جوانان مازندران به توفیقات ورزش مازندران اشاره و گفت : با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیات های ورزشی استان و برنامه ریزی های انجام شده شاهدیم که همچنان ورزشکاران استان در میادین مختلف مبادرت به کسب افتخار می نمایند که یقیناً این امر تداوم خواهد داشت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *