اتفاقات خوب در فوتبال محمودآباد با تدبیر عنایت داوودی

اختصاصی نسیم ورزش : اتفاقات خوب در فوتبال محمودآباد با تدبیر عنایت داوودی /  تیم فوتبال دریای حرب ده محمود آباد با سرمربیگری علی اصغر داوودی توانسته است با اقتدار قهرمان جام حذفی فوتبال مازندران شود.

اتفاقات خوب در فوتبال محمودآباد

عنایت داوودی با نگاه ویژه به ورزش محمودآباد توانسته است تیم خوبی را روانه این مسابقات نماید‌.

داوودی همواره در جهت توسعه ورزش محمود آباد پرتلاش ظاهر شده است و در این بین تیم فوتبال حرب ده توانست نام فوتبال این شهرستان را در استان پرآوازه نماید.

سعید دلخاک مربی این تیم در کادر فنی می باشد.

تیم دریای حرب ده محمودآباد  با برد ۳ بر ۲ خود مقابل تیم شادروان هادی نوروزی بابل به‌عنوان نماینده مازندران به جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور راه پیدا کرد.

فینال جام حذفی فوتبال مازندران با قهرمانی تیم دریای حرب ده محمودآباد در استادیوم شهید وطنی قائمشهر خاتمه پذیرفت.

این مسابقات که با حضور ۳۲ تیم از لیگ برتر، لیگ دسته یک و دسته دوم مازندران آغاز شده بود در نهایت تیم‌های دریای حرب ده محمودآباد و شادروان هادی نوروزی بابل به فینال این مسابقات راه یافتند.

فینال جام حذفی فوتبال استان مازندران  در ۳۰ بهمن  بین دو تیم دریای حرب ده محمودآباد  و شادروان هادی نوروزی بابل در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار شد که در نهایت تیم دریای حرب ده محمودآباد با نتیجه ۳ بر ۲ حریف بابلی را شکست دهد و قهرمان جام حذفی فوتبال باشگاه‌های مازندران شود.

برای تیم حرب ده محمودآباد محمد یوسفی دبل کرد و صابر حسن پور دیگر گل این تیم را وارد دروازه یاران نوروزی بابل کرد.

اضافه می شود تیم دریای حرب ده محمودآباد برای رسیدن به فینال تیم های اتحاد دارابکلا میاندرود،شهروند رامسر قهرمان لیگ برتر و درخشان فریدونکار را شکست دهد.

از نکات جالب توجه این دیدار حضور پرشور هواداران محمودآبادی در این دیدار بود که یک نفس تا دقایق پایانی تیم خودشان را مورد حمایت قرار دادند و بازیکنان و مسئولان دریای حرب ده محمودآباد در حضور تماشاگران کاپ قهرمانی را بالای سر بردند.

نماینده محمودآباد بعد از نائب قهرمانی در لیگ برتر بزرگسالان کشور،توانست با قهرمانی در جام حذفی استان، در رقابت‌های فصل اتی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور به عنوان نماینده مازندران حضور می‌یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو