ابقای رئیس هیأت شطرنج مازندران برای هفدهمین سال!

نسیم ورزش : علی‌نژاد برای هفدهمین سال متوالی رئیس هیأت شطرنج مازندران باقی ماند اما این در حالی است که گفته می‌شود وی کارمند بوده و بعد از یک سال و اندی نیز بازنشسته است.
رئیس هیأت شطرنج مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مجمع عمومی هیأت شطرنج مازندران ظهر امروز در حالی با یک‌ساعت و نیم تأخیر برگزار شد که چند تن از شطرنج‌بازان ملی و مطرح بین‌المللی نسبت به این مجمع معترض بودند.

آرین غلامی، مبینا علی‌نسب، علیرضا فیروزجاه و مطهره اسدی نسبت به روند برگزاری این مجمع اعتراض داشتند و به همراه خانواده‌های خود در اداره‌کل ورزش و جوانان حضور یافتند اما حاضر به شرکت در مجمع نشدند.

در زمان برگزاری مجمع اجازه ورود به خبرنگاران برای پوشش جلسه داده نشد.

با همه این روند اعتراض اما این مجمع با حضور مهرداد پهلوان‌زاده رئیس فدراسیون شطرنج برگزار شد و محمدعلی علی‌نژاد تنها کاندیدای این انتخابات با ۱۳ رأی از میان ۱۹ رأی‌دهنده برای هفدهمین سال متوالی رئیس این هیأت باقی ماند؛ این در حالی است که گفته می‌شود علی‌نژاد کارمند بوده و بعد از یک سال و اندی بازنشسته است.

دیگر کاندیدای این مجمع علی‌اکبر حسین‌زاده رئیس هیأت شطرنج قائم‌شهر بود اما با این عنوان که دریافت مدارک وی با تأخیر صورت گرفت، رأی‌گیری برای وی صورت نگرفت و نهایتاً انتخابات مجمع عمومی شطرنج مازندران با حضور یک کاندیدا برگزار شد.

 دوشغله‌ها، کارمندان رسمی و همچنین بازنشسته‌ها نمی‌توانند عهده‌دار مسؤولیت هیأت‌های ورزشی شوند.

اگر انتخاب علی‌نژاد به‌عنوان رئیس هیأت شطرنج مازندران غیرقانونی باشد، حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان باید پاسخگوی این اتفاق باشد.

همچنین انتظار است تا بازرسی کل مازندران نظارت دقیقی بر هیأت‌های ورزشی برای جلوگیری از تخلف داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو