ابطحی:به خاطر حواشی، استعفا کرده بودم

نسیم ورزش/سید مهدی ابطحی اظهارداشت: شاکله تیم شهروند ساری به نسبت سال های قبل که نتایج ضعیف تری به نسبت رقابت های فصل جاری کسب کرده تغییری نداشته که بخواهیم به دنبال رسیدن به رده بالای جدول و یا به فکر قهرمانی این تیم شمالی در لیگ برتر فوتسال باشیم،وی اضافه کرد:در فصل جاری رقابت های لیگ برتر فوتسال در تیم شهروند ساری به نسبت سال قبل دو تا سه بازیکن به تیم اضافه شده که تمام این بازیکنان در تیم امید باشگاه فعالیت داشته و با نظر سرمربی و مدیران باشگاه به تیم ما اضافه شدند.

images

ابطحی افزود: من به عنوان سرمربی در ابتدای حضورم در این باشگاه و قبول مسئولیت لیست سه تا چهار بازیکن با قیمت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی به مدیرعامل باشگاه دادم که به دلیل مشکل مالی این بازیکنان جذب نشدند و ما با همان ترکیب گذشته و صرفا یا یکی دو بازیکنی که به سفارش مدیران تیم به ما اضافه شده، کار را دنبال کردیم.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری که درنیم فصل رده دهم جدول را با ۱۵ امتیاز در اختیار دارد گفت: من برای کارکردن در باشگاه و بازی بهتر در نیم فصل دوم نیاز به امکانات بیشتر اردویی دارم تا بتوانم با بازیکنانم بیشتر تمرین داشته باشیم و با سه تمرین در هفته نمی توان امید زیادی به نتایج و روند رو به رشد بازی داشت.

ابطحی افزود: تیم ما به نسبت بضاعتش بازی خوبی را در برابر تیم های قدری چون تاسیسات دریایی که اکثر بازیکنانش چند صد میلیونی و عضو تیم ملی فوتسال کشورماهستند بازی خوبی ارایه دادیم و این بازی ها انتظار هواداران را افزایش داده و باید ما را متناسب با امکانات و بازیکنانمان در لیگ مقایسه کرد.

** رد هر گونه قول امتیازگیری

سرمربی شهروند ساری در مورد قول ۱۰ امتیاز در پنج بازی به مدیران باشگاه را رد کرده وطرح این مسایل را رویکرد رسانه ای و مخالفان تیم تلقی کرد و گفت: من از ابتدا نیز قولی مبنی بر قهرمانی و یا کسب ۱۰ امتیاز در بازی های باقی مانده در نیم فصل را ندادم و از ابتدا نیز بحث ما بازی خوب و حداقل رسیدن تا جایگاه هفتم جدول طبق درخواست مدیرعامل باشگاه بود.

وی اضافه کرد: برخی مسایل حاشیه ای پیرامون تیم شهروند به ما و بازیکنان ضربه زده و همین حواشی باعث شده بود که یک بار درخواست استعفا را به مدیرعامل باشگاه ارایه دادم که با مخالفت نجاریان (مدیرعامل باشگاه شهروند ساری) به سرتمرین آمدم و هر زمانی هم نیاز به حضورم نباشد، با تسویه حساب از تیم خداحافظی خواهم کرد.

ابطحی افزود: در ابتدای فصل از چند تیم درخواست داشتم که به تقاضای تیم شهروند ساری جواب مثبت دادم و با بضاعت این تیم نیز آشنا بودم و از ابتدا نیز به دنبال یارگیری از تیم امید و بستن تیم برای ماندن در لیگ بوده تا بتوانیم با جوان گرایی برای حداقل سه تا چهار سال آینده تیم محکمی را ارنج کنیم و پس از آن به دنبال کسب جایگاه های بالاتر و حتی قهرمانی باشیم.

** سرنوشت مبهم سرمربی شهروند برای ادامه کار در نیمه فصل دوم

سید مهدی ابطحی در مورد برنامه هایش در نیم فصل دوم رقابت ها که اوایل آبان ماه شروع می شود گفت: بزودی با مدیرعامل باشگاه صحبت هایی را برای آینده تیم خواهم داشت و نظرم حداقل اضافه شدن دو تا سه بازیکن جدید به تیم است و در مورد سایر مسایل نیز با مدیران باشگاه گفت و گو می کنم.

سرمربی شهروند ساری افزود: در شرایط فعلی نمی توانم اظهارنظری نسبت به نیم فصل دوم داشته باشیم ، ولی اگر ماندگارم بودم باید تدارک یک امکانات اردویی برای بازیکنان با شرایط نسبی باشند تا بتوانیم در نیم فصل دوم بازی بهتری را ارایه دهیم و به خواست مدیران باشگاه برسیم.

به نقل از پایگاه خبری فوتسال ایران

منبع:ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *