ابراهیم زاده آرام و قرار ندارد/ تکاپو و تحرک در ورزش بابلسر مثال زدنی است

اختصاصی نسیم ورزش:  ابراهیم زاده آرام و قرار ندارد/ تکاپو و تحرک در ورزش بابلسر مثال زدنی است ، ورزش بابلسر بعنوان قطب مهم ورزش استان محسوب می شود. استعدادهای فراوانی در این شهر وجود دارد که میتوان با مدیریت صحیح شاهد رشد و توسعه بیش از پیش رشته های ورزشی در شهرستان باشیم.

یاسر ابراهیم زاده
یاسر ابراهیم زاده رییس جوان و پرتلاش دستگاه ورزش بابلسر با روحیه جنگنده ای توانسته است در مدت کوتاه حضور خود اقدامات ارزنده ای صورت دهد‌.
میزبانی های هدفمند ورزش بابلسر در جهت رونق و حفظ استعدادهای ورزشی شهرستان موثر واقع شد.
میزبانی رویدادهای ورزشی سبب افزایش علاقه مندی و رغبت جوانان به ورزش های مختلف خواهد شد و در مجموع ورزش شهرستان رونق قابل قبولی خواهد گرفت.
ابراهیم زاده در این بخش با مدیریتی کارآمد توانست به این مهم دست یابد.
ورزش بابلسر برنامه محور است و ایستای و سکون در آن معنای ندارد.
یاسر ابراهیم زاده با روحیه تعاملی بالا در جهت توسعه ورزش بابلسر از تمامی ظرفیت های موجود در شهرستان بهره برده است.
دستگاه ورزش بابلسر مسابقات فوتبال پیشکسوتان را با حضور تیم فوتبال مطرح پیشکسوتان بشیکتاش ترکیه برگزار کرد و لحظات دلچسبی را برای جامعه ورزش این شهرستان فراهم آورد.
ابراهیم زاده با کمک همکارانش توانسته است اتحاد و همدلی قابل قبولی در بین جامعه ورزش ایجاد کند.
ورزش بابلسر روزهای حساسی را سپری میکند و رییس دستگاه ورزش این شهرستان توانسته است با اقدامات موثر و مدیریت ورزشی انتظارات را از ورزش بابلسر افزایش دهد.
ورزش بابلسر دارای پتانسیل های بالای می باشد و با افزایش زیرساختهای ورزشی شاهد رشد و ترقی بیش از پیش ورزش این شهرستان خواهیم بود.
ابراهیم زاده در جهت افزایش فعالیتهای حوزه جوانان بابلسر تجلیل از جوانان برتر را در دستور کار دستگاه ورزش شهرستان قرار داد.
ابراهیم زاده در جهت توسعه سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان پرتلاش ظاهر شده است.
آمار ها و ارقام حکایت از عملکرد مثبت رییس جوان و پرتلاش ورزش بابلسر دارد.
امیدواری ها به ورزش بابلسر فراوان است و میتوان آینده ای روشن را برای ورزش بابلسر با مدیریت ابراهیم زاده ترسیم کرد.
تعامل مطلوب با شهرداری و اعضای شورای شهر بابلسر نقطه عطف فعالیتهای ابراهیم زاده در ورزش بابلسر محسوب می شود فعالیتهای دستگاه ورزش بابلسر مورد حمایت شهرداری بابلسر است که این نشان از تاکتیکهای تعاملی رییس ورزش و جوانان بابلسر می باشد.
جامعه ورزش بابلسر، مربیان ، پیشکسوتان ، قهرمانان زحمات و تلاش مسئولین دلسوز را به سادگی فراموش نخواهند کرد و با همراهی و حمایت از مسئولین ورزشی زمینه رشد و توسعه ورزش را در شهرستان فراهم خواهند کرد.
برنامه ریزی های دستگاه ورزش بابلسر با روند رو به رشد صورت گرفته است و این مرهون تلاش و زحمات دلسوزان ورزشی بابلسر است.ابراهیم زاده آرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو