ابراهیمی نخستین پیروزی خود با الاهلی قطر را کسب کرد

نسیم ورزش : امید ابراهیمی هافبک ملی پوش ایرانی نخستین پیروزی خود با تیم ‘الاهلی’ قطر را کسب کرد.

ابراهیمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تیم الاهلی موفق شد در دیداری که از دومین هفته لیگ ستارگان قطر در استادیوم ‘جاسم بن حمد’ دوحه برگزار شد ، با ۲ گل تیم ‘قطر اس.سی’ را شکست دهد.
گل های این دیدار را ‘علی فریدون’ بازیکن ایرانی الاصل الاهلی در دقایق ۱۰ و ۶۶ به ثمر رساند.
امید ابراهیمی که در این بازی ۹۰ دقیقه فیکس حضور داشت در دقیقه ۱۹ به دلیل خطا روی بازیکن حریف ، کارت زرد دریافت کرد.
در این دیدار همچنین ‘ خلیل شریف’ بازیکن الاهلی در دقیقه ۸۵ به دلیل خطا روی بازیکن حریف کارت قرمز دریافت و از زمین مسابقه اخراج شد.
الاهلی نخستین بازی خود در لیگ ستارگان قطر را هفته پیش در مقابل تیم قدرتمند ‘الریان’ با نتیجه ۲ بر صفر واگذار کرد.
‘محمدرضا خان زاده ‘ دیگر بازیکن ملی پوش ایرانی تیم الاهلی در دیدار با الریان به دلیل آسیب دیدگی در دقیقه ۹ تعویض شد البته آسیب دیدگی وی جدی نیست و از هفته سوم رقابت ها در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت .
‘میلان ماچالا’ سرمربی با تجربه الاهلی ، مصدومیت مدافع ایرانی تیمش را دلیل شکست دانست و گفت‌: در همان دقایق نخست خانزاده مصدوم شد و همین سبب شد تا سبک بازی ما به کلی تغییر و دو گل دریافت کنیم اما در نیمه دوم وضعیت بهتر شد و توانستیم بازی بهتری را به نمایش بگذاریم.
قطر اس سی هم که امروز در مقابل الاهلی تن به شکست داد هفته قبل موفق شده بود تیم پر مهره ‘الغرافه’ را به نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد. تک گل تیم الغرافه را مهدی طارمی مهاجم ملی پوش ایرانی به ثمر رساند.
الغرافه فردا ( شنبه) ساعت ۱۷٫۳۰ به وقت محلی در استادیوم ‘ خلیفه ‘ به دیدار تیم ‘السیلیه ‘ خواهد رفت که بازی اول خود را باحساب ۲ به ۱ در مقابل ‘ام صلال’ با پیروزی پشت سرگذاشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو