امید ابراهیمی ، هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال تهران : بازی اول همیشه سخت است

 

هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازی نخست در رقابت های فوتبال لیگ برتر، از آنجا که شناخت کافی از حریف وجود ندارد همیشه سخت است اما تلاش می کنیم بهترین نتیجه را مقابل تیم نفت کسب کنیم.

 

امید ابراهیمی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، امید ابراهیمی برترین هافبک پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر با اشاره به این که تیمش برای فصل جاری از هر نظر آماده است، افزود : بازی نخست ما برابر تیم نفت سرنوشت ساز است اما برای این دیدار خوب تمرین کرده ایم و به دنبال کسب هر سه امتیاز آن هستیم.
وی درباره ویژگی های تیمش نیز عنوان کرد: کادر فنی خوبی داریم و مسئولان باشگاه بازیکنان مناسبی را جذب کرده اند و در حال حاضر نیز شرایط خوبی داریم.
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سوال که برای کسب عنوان بهترین هافبک لیگ برتر رقبای سرسختی داشته است، گفت : خوشبختانه نامزدهای بهترین هافبک سال تمامی خوب بودند و از این که توانستم نظر همه را جلب و این عنوان را کسب کنم، خوشحالم.
امید ابراهیمی بامداد یکشنبه جایزه بهترین هافبک ایران در پانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر را از آن خود کرد.
تیم فوتبال استقلال تهران درهفته نخست شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران روز دوشنبه چهارم مردادماه از ساعت ۲۰:۴۵ به مصاف نفت تهران خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *