آیین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان بسیجی میادین ملی و بین المللی مازندران

نسیم ورزش : آیین تجلیل بیش از ۳۰ نفر از ورزشکاران و قهرمانان بسیجی میادین ملی و بین المللی مازندران در سالن غدیر سپاه استان در ساری برگزار شد.
ورزشکاران و قهرمانان بسیجی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، فرمانده سپاه کربلا مازندران دراین آیین گفت: ورزشکاران و قهرمانان بسیجی ما در میادین ورزشی بین المللی با برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی همانند بسیجیان هشت سال دفاع مقدس از آرمان های نظام دفاع می کنند.
سردار محمد حسین بابایی عصر روز سه شنبه در ایین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان بسیجی مازندران در سالن غدیر سپاه کربلا استان افزود: سپاه به عنوان نیروی از بدنه مردم از فعالیت ورزشکاران بسیجی حمایت می کند و امکاناتش را در اختیار آنها قرار می دهد.
وی اظهار داشت: سپاه کربلا در سطح استان مازندران ۱۴۵ ورزشگاه و سالن ورزشی دارد که تمام این امکانات در اختیار عموم مردم قرار دارد.
وی اضافه کرد: تجربه هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که ما با واگذاری امور به مردم می توانیم کارها را بهتر پیش ببریم و نقش دولت با واگذاری امور به مردم با حمایت باشد.
سردار بابایی خاطرنشان کرد: امروز بسیج درتمام امور کشور نقش اساسی دارد و باید در حوزه اقتصادی نیز از توان این نیروها استفاده کرد و اقتصادمقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به معنای بسیجی عمومی برای رفع مشکلات کشور است.
در پایان این آیین از ۳۰ نفر از ورزشکاران و قهرمانان بسیجی مدال اور درمیادین ورزشی بین المللی با لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد که ۶ نفر از این ورزشکاران بسیجی را زنان تشکیل دادند.
مازندران ۱۷۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد و در سال جاری افزون بر ۶۰۰ مدال رنگارنگ عرصه ملی، بین المللی ، آسیایی و جهانی از سوی این ورزشکاران دشت شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو