آیا ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تا شروع لیگ برتر به بهره برداری خواهد رسید؟

اختصاصی نسیم ورزش: آیا ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تا شروع لیگ برتر به بهره برداری خواهد رسید؟ با توجه به راهیابی تیم محبوب و پر طرفدار نساجی قائمشهر به لیگ برتر فوتبال بسیاری از علاقه مندان و هواداران نگرانی های فراوانی نسبت به آماده سازی ورزشگاه شهید وطنی تا آغاز دیدارهای لیگ برتر دارند.
برگزاری بازی های نساجی در لیگ برتر در شهر قائمشهر حائز اهمیت می باشد و حضور پر شور طرفداران این تیم می تواند حمایت محکمی برای استارتی خوب باشد.

درویشی – شهید وطنی


در اینخصوص خبرنگار نسیم ورزش با رضا درویشی رییس هیات فوتبال قایمشهر به گفتگو پرداخته است متن این گفتگو به شرح ذیل می باشد:

رضا درویشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم ورزش در قائمشهر گفت: ما تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم که جایگاه تماشاچیان و نور افکن‌های ورزشگاه به شروع مسابقات لیگ برتر برسد.
رییس هیات فوتبال قائمشهر تصریح کرد: یک سری از کارها مانند نصب صندلی‌ و نورافکن‌ زمان زیادی نخواهد برد.
وی یادآور شد: تا آغاز دیدارهای لیگ برتر زمان زیادی نداریم و در صورتی که روند آماده سازی به این صورت پیش رود نتوانیم به موقع ورزشگاه شهید وطنی را تا شروع لیگ برتر آماده کنیم.
درویشی خاطر نشان کرد: روند کلی آماده سازی ورزشگاه وطنی قائمشهر طبق زمان‌بندی پیش بینی شده خوب بوده است.
وی اذعان کرد: تاکنون درگیر شاخص‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا بودیم تخریب‌ها انجام شده‌است، و در روزی‌های اخیر مراحل آماده سازی به کندی صورت گرفت  که در صورت ادامه چنین روندی نمیتوانیم به یقین اعلام کرد که ورزشگاه وطنی را قبل از شروع لیگ برتر آماده خواهیم کرد.
متولی فوتبال قائمشهر عنوان داشت: ورزشگاه وطنی خواب را از چشمان  مسئولین ورزشی گرفته است و امیدواریم شرمنده مردم و هواداران فهیم نساجی مازندران نشویم.
وی تاکید کرد: هواداران نگران نباشند جلسات خوبی در جهت آماده سازی ورزشگاه وطنی برگزار شد و همدلی و اتحاد خوبی در بین مسئولین در جهت حضور تیم نساجی در لیگ برتر وجود دارد.
درویشی با بیان اینکه تمام تلاش مدیران استانی بر این است که ورزشگاه پیش از  دیدارهای لیگ برتر آماده شود افزود: زمان محدود است و  امیدواریم بتوانیم از زمان موجود بهره لازم را ببریم و ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را در زمانبندی دقیق به لیگ برتر برسانیم./ ابراهیم اسماعیلی فرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو