سوالی مهم در جهت توسعه شهر؛آیا تخریب کنندگان عبوری ساری را دوست دارند؟!!

 

اختصاصی نسیم ورزش – حمایت می کنیم از فردی که تمام تلاش خود را در جهت ارتقاء و توسعه شهر ساری صورت داده است کسی که شبانه روزی دغدغه پیشرفت شهر را دارد.

 

تخریب کنندگان عبوری
برنامه ریزی های گسترده برای آبادانی ساری صورت گرفته است و این مهم مرهون تلاش های جوان اول کهن شهر ساری می باشد.
متاسفانه در این بین افرادی با راه اندازی کمپین های مختلف در جهت تخریب شهردار جوان و پرتلاش شهر ساری با بکارگیری از راه های ناثواب خواستار زودن محبوبیت عبوری می باشند.
سوال مهمی که باید در جهت ناهنجاری های موجود در ساری به ان پاسخ مناسبی داد این است که محبوبیت عبوری برای چه کسانی مفید نمی باشد؟ آیا تخریب کنندگان عبوری دغدغه توسعه ساری را داردند؟
باید گفت افرادی که برای توسعه شهر ساری تلاش می کنند هیچگاه از یاد مردم ساری فراموش نخواهند شد مگر می شود مردم ساری نگرانی های عبوری را برای رسیدن به توسعه پایدار فراموش کنند .مگر می شود ساروی ها فراموش کنند که عبوری برای نشاط و شادابی این مردم چه کرد؟
فعالیتهای گسترده ای در شهر ساری با حضور عبوری اتفاق افتاد در این بین کمبودهای هم در ساری وجود دارد که نباید از آن غافل شویم اما روند صعودی توسعه شهر ساری پس از شهردار شدن عبوری قابل کتمان نمی باشد عملکردهای که هر منتقدی را به تحسین وا می دارد.
بی انصافی در جهت نادیده گرفتن فعالیتهای شهرداری کاری است ناشایست که مطمئنا در هیچ گفتمانی جای نخواهد داشت.
اما افرادی که به تخریب عبوری و همراهانش روی آورند قطعا به دنبال توسعه ساری نیستند بلکه برای دستیابی به نقطه ای مشخص شده و اهداف آتی خود برنامه ریزی و متینگ های برگزار می کنند.
هدف مند بودن حمله به عبوری و برخی از اعضای شورای شهر و به کارگیری از توهین و ناسزا نشان دهنده عقده های دورنی این افراد می باشد که نمی توانند شاهد موفقیت تیم عبوری باشند این تلاش ها و کسب موفقیت ها به مذاق این افراد خوش نمی آید و شروع به تخریب بی محتوای در سطح جامعه می نمایند تا بتوانند به ضم خود فعالیتهای شهرداری ساری را مختل نمایند.
افرادی که به دنبال وقفه در جهت توسعه شهر ساری می باشند قطعا دوست دار آبادانی ساری نیستند و حاضرند با هر بهایی حتی به بهای سنیگین توسعه نیافتدگی شهر ساری به اهداف شوم خود دست یابند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو