آکادمی ورزشی جهان پهلوان نتاج در آمل افتتاح شد

آکادمی ورزشی جهان پهلوان نتاج یکی از قهرمانان ورزش جودو در کشورمان امروز با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، قاسم رضایی دارنده دو نشان طلا و برنز در المپیک‌های گذشته، مسؤولان شهری و ورزشکاران در این شهرستان افتتاح شد.

با حضور مسؤولان و مرد طلایی المپیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، آکادمی ورزشی جهان پهلوان سید امیر حسن‌نتاج یکی از قهرمانان ورزش جودو در کشورمان امشب افتتاح شد.

در این مراسم عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، قاسم رضایی دارنده دو نشان طلا و برنز در المپیک‌های گذشته، مسؤولان شهری و ورزشکاران حضور داشتند.

رئیس هیأت جودو شهرستان آمل در این مراسم اظهار کرد: جودو یکی از رشته‌های رزمی جذاب، پر مخاطب و زیبا است که ورزشکاران زیادی در کشورمان به این رشته ورزشی مشغول هستند و دست به مدال‌آوری می‌زنند.

جهانگیر آذری افزود: جودو در شهرستان آمل نیز رشد مطلوبی داشته و سید امیر حسن‌نتاج یکی از ووشوکاران توانمند آملی بود که کاپیتانی تیم ملی جودو در مسابقات پارالمپیک را برعهده داشت.

وی با اشاره به عناوین جهان پهلوان سید امیر حسن‌نتاج در ورزش جودو، خاطرنشان کرد: این قهرمان توانست نشان افتخار را از رئیس جمهور کسب کند و در مسابقات جهانی ۲۰۰۵ برزیل به نشان طلا دست یابد.

آذری ادامه داد: کسب نشان طلای مسابقات آسیایی ۲۰۰۶ مالزی، کسب نشان نقره مسابقات جهانی ۲۰۰۷ آمریکا، کسب نشان برنز مسابقات ۲۰۰۷ برزیل، کسب نشان نقره رقابت‌های جودو کلاس A فرانسه، کسب نشان برنز بازی‌های آسیایی گوانگجو سال ۲۰۱۰ و کسب نشان برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۱ ترکیه در کارنامه افتخارات این قهرمان جای دارد.

رئیس هیأت جودو شهرستان آمل یادآور شد: در این آکادمی ورزشی آموزش جودو به صورت ابتدایی و حرفه‌ای توسط قهرمان مسابقات جهانی جودو آموزش داده می‌شود.

آذری در پایان گفت: سید امیر حسن‌نتاج در سه دوره از مسابقات پارالمپیک ۲۰۰۴ آتن، ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن به همراه ترکیب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران حضور مؤثری داشت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *