آموزش داوران فوتبال مازندران زیر نظر داور بین المللی / فغانی: مازندران استعداهای خوبی در فوتبال و داوری دارد

نسیم ورزش :  آموزش داوران فوتبال مازندران زیر نظر داور بین المللی / داور بین المللی فوتبال کشور گفت: استعدادهای زیادی وجود دارند که باید با مدیریت و برنامه ریزی شکل بگیرند.
آموزش داوران فوتبال مازندران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا فغانی در حاشیه دوره دانش‌افزایی داوری فوتبال در دانشگاه آیت الله آملی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با اشاره به سطح بالای فوتبال در مازندران اظهار کرد: در فوتبال و هم داوری این استان پتانسیل بالایی دارد، اشکال خورشیدی، سید وحید کاظمی و همچنین استعدادهای خوبی در این استان می‌بینم.
وی با بیان اینکه مسئولین از ظرفیت‌های موجود به خوبی استفاده کنند، عنوان کرد: چند وقت اخیر کشور قطر، داورهایش را برای آموزش به مدت ۲۰ روز به کشور تونس فرستاد، در حالی که نهایت چهار روز کلاس آموزشی در کشورمان برگزار می‌شود که آن هم با بی برنامگی روبه رو خواهد بود.
داور بین المللی فوتبال کشور افزود: استعدادهای زیادی وجود دارند که باید با مدیریت و برنامه ریزی شکل بگیرند.
وی از رمزهای موفقیت در داوری گفت: تقویت زبان، آمادگی جسمانی و  داوری را تقویت کنید و البته داوری با تجربه کسب می شود، در هر زمینه ای که هستید برای هدفتان مهارت های لازم را کسب کنید.
فغانی در پایان اظهار کرد: سبک بازی ها نسبت به گذشته تغییر کرده است، تکنیک ها پیشرفته تر شدند، کیفیت بازی ها بهتر و سرعتی تر شدند، به همین خاطر داوری نیز به همین نسبت تغییر کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو