آمل پس از تهران میزبان دوره مربیگری والیبال شد

نسیم ورزش: آمل پس از تهران میزبان دوره مربیگری والیبال شد. دوره مربیگری سطح دو بین المللی والیبال پس از چند دوره برگزاری در تهران ، نخستین بار  به میزبانی شهرستان آمل با حضور مدرسان فدراسیون جهانی والیبال آغاز شد.

تیم والیبال سوادکوه

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، در این دوره آموزشی که به مدت پنج روز در دو نوبت صبح و عصر در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل ادامه می یابد ، ۳۵ مربی مطرح لیگ برتری و دسته یکی والیبال کشور و یک مربی از کشور هنگ کنگ حضور دارند.
‘ کریستین کروگر ‘ از آلمان و ‘ راضیه سیف زاده’ از ایران به عنوان مدرسان فدراسیون جهانی والیبال، تدریس در این دوره را بر عهده دارند.
رییس هیات والیبال شهرستان آمل گفت که برای نخستین بار است که پس از تهران ، یک شهرستان میزبان دوره بین المللی مربیگری در سطح بسیار بالا می شود و این مهم با موافقت فدراسیون والیبال به شهرستان آمل واگذار شد.
مرتضی حق شناس افزود : کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون با هماهنگی فدراسیون جهانی ، دوره مربیگری سطح دو بین المللی در آمل برگزار می کند و به همین خاطر بیشتر مربیان مطرح لیگ برتری و حتی بازیکنان فعلی که در لیگ برتر حضور دارند، در این دوره شرکت کردند.
وی گفت : داشتن کارت مربیگری بین المللی سطح یک که حداقل دو سال از تاریخ اخذ آن گذشته باشد ، دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ، فعالیت در تیم های لیگ برتر و دسته یک یا تیم های منتخب استانی ، حضور در سیمنارهای تخصصی (حداقل ۳۰ ساعت) و تسلط به زبان انگلیسی از جمله شرایط حضور در این دوره مربیگری است.
رییس هیات والیبال آمل گفت که در پایان این دوره به شرکت کنندگان کارت مربیگری معتبر از سوی فدراسیون جهانی والیبال اعطا خواهد شد.
هیات والیبال آمل در بهمن ماه پارسال نیز دوره مربیگری در سطح کشوری را با حضور ‘ کولاکویچ ‘ سرمربی تیم ملی والیبال ایران میزبانی کرده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو