آمل میزبان مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور شد

نسیم ورزش:  نایب رییس هیات فوتبال شهرستان آمل در امور بانوان ، از برگزاری مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور از ۲۸ فروردین ماه به میزبانی این شهرستان خبر داد.

 آمل میزبان مرحله برگشت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور شد

معظم ساروی گفت: این رقابتها از گروه یک مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور روزهای ۲۸فروردین ماه تا یکم اردیبهشت ماه در تالار ورزشی پیامبراعظم آمل برگزار می شود.

 

وی افزود: در این رقابتها تیم های ‘ شهدای کلاکسر آمل، شهرداری تبریز هیئت فوتبال قم، شهرداری دزفول، و دهدشت یاسوج دوره ای با هم رقابت خواهند کرد.

 

نایب رییس هیات فوتبال شهرستان آمل در امور بانوان ، اضافه کرد: تیم های شرکت کننده دراین گروه روز پنجشنبه ۲۷فروردین ماه وارد شهرستان آمل محل برگزاری این رقابتها خواهند شد.

 

ساروی اضافه کرد: تیم شهدای کلاکسر آمل در مرحله رفت این رقابت ها با یک پیروزی و کسب سه شکست خارج از خانه در جدول پنج تیمی گروه یک این مسابقات در رده چهارم قرار گرفت.

 

مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور ۲۱ تیم در سه گروه پنج تیمی و یک گروه شش تیمی در حال برگزاری است.

 

درپایان مرحله برگشت این مسابقات دو تیم اول ودوم هرگروه به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات صعود وپس از پایان مرحله نیمه نهایی، در نهایت دو تیم به رقابتهای فصل آینده لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور صعود خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *