آمل میزبان مسابقات قهرمانی جودوی مازندران

نسیم ورزش : نائب رئیس هیأت جودوی آمل گفت: مسابقات قهرمانی جودوی مازندران به میزبانی هیأت جودوی شهرستان آمل در ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ اکبر اسماعیلی اظهار کرد: مسابقات قهرمانی جودوی مازندران به میزبانی هیأت جودوی شهرستان آمل در ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در رده‌های پایه، بزرگسالان و امیدها در اوزان مختلف به مدت دو روز دنبال می‌شود که فراخوان رقابت‌ها و دعوت‌نامه برای اعزام ورزشکاران از شهرهای مختلف مازندران ارسال شده است.

اسماعیلی با بیان اینکه هم‌اکنون چهار باشگاه فعال جودو در این شهرستان فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: عزیزالله مهدوی یکی از اساتید مجرب و توانمند آملی است که هم‌اکنون مربی تیم ملی جودوی نوجوانان انتخاب شده و با دعوت ورزشکاران اردوی آماده‌سازی در حال برگزاری است.

وی افزود: امیرحسن نتاج قهرمان مسابقات جهانی جودوی پارالمپیک دنیا، محمد، حسن و علی احمدی از دیگر مربیان آملی هستند که در رده‌های پایه استعدادیابی داشتند و هم‌اکنون امر آموزش را در پیش گرفتند.

اسماعیلی با بیان تلاش حدود ۴۰۰ جودوکار این شهرستان در باشگاه‌های ورزشی، گفت: بانوان علاقه‌مند زیادی مشتاق به آموزش رشته جودو هستند که ایجاد باشگاه جودوی بانوان در آینده نزدیک با مربیان زن مجرب در دستور کار قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو