آملی‌ها در مسابقات قهرمانی جودو جوانان مازندران به جایگاه سوم دست یافتند

نسیم ورزش : نائب رئیس هیأت جودو آمل گفت: ورزشکاران آملی در مسابقات قهرمانی جودو جوانان مازندران و انتخابی تیم اعزامی استان به مسابقات کشوری به جایگاه سوم دست یافتند.
مسابقات قهرمانی جودو جوانان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ اکبر اسماعیلی سه‌شنبه شب در بازدید از فعالیت‌های ورزشی این هیأت در جمع ورزشکاران، اظهار کرد: ورزشکاران این شهرستان در رشته‌های مختلف ورزشی شاخص هستند و در رده‌های مختلف جایگاه ویژه‌ای در مدال‌آوری، قهرمانی، دعوت به اردوها و عضو یا در ترکیب تیم‌های ملی دارند.

وی با اعلام اینکه شاگردان زیادی از گذشته تاکنون در رشته ورزشی جودو پرورش یافتند و استقبال خانواده‌ها برای آموزش فرزندان‌شان در این رشته رزمی زیاد است، افزود: جودوکاران آملی از گذشته تاکنون در میادین گوناگون بین‌المللی، آسیایی، جهانی و حتی سه دوره از رقابت‌های پارالمپیک درخشش داشتند.

نائب رئیس هیأت جودو آمل با اعلام فعالیت پنج باشگاه ورزشی رشته جودو با حدود ۳۰۰ ورزشکار فعال، تصریح کرد: جوانان این شهرستان نیز به تازگی در مسابقات قهرمانی جودوی شهرهای مازندران خوش درخشیدند و جایگاه سوم را از آن خود کردند.

این مسؤول با اشاره به اینکه این رویداد مهم ورزشی به عنوان رقابت‌های انتخابی جودو جوانان مازندران برای آماده‌سازی و اعزام به مسابقات کشوری است، بیان کرد: چالوس میزبان این مسابقات بوده و میزبانی خوبی از ورزشکاران و مربیان داشت.

اسماعیلی با بیان اینکه نفرات برتر این رویداد مهم در قالب تیم منتخب مازندران به رقابت‌های انتخابی کشور اعزام می‌شوند، یادآور شد: مسابقات به مدت یک روز در هفت وزن با حضور برترین‌های مازندران دنبال شده است.

نائب رئیس هیأت جودو آمل با اعلام اینکه وجود بزرگان و مربیان جودو همانند عزیزالله مهدوی، محمد احمدی، حسن احمدی و سید امیرحسن نتاج باعث شده تا آینده خوبی برای ورزشکاران رزمی‌کار پیش‌بینی شود، خاطرنشان کرد: برای مدال‌آوری و قهرمانی جودوکاران در سال جاری و حضور مقتدرانه در مسابقات مختلف برنامه زیادی داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو