از آمریکا به ایران ؛ خواهران فوتبالیست سرزمین پدری

‎اختصاصی پرش: از آمریکا به ایران ؛ خواهران فوتبالیست سرزمین پدری /ویدا و کیمیا رعیت پرور دختران فوتبالیست ایرانی الاصلی که به همراه خانواده در آمریکا زندگی می کنند با حمایت های پدرشان توانستند فوتبال را حرفه ای دنبال کنند و پس از سپری کردن دورانی سخت وارد تیم ملی جوانان ایران شوند.


‎دو خواهر که در آمریکا بدنیا آمدند و در آنجا بزرگ شدند، فوتبال در در سن ۱۱ سالگی در همانجا آغاز کردند.
‎پدر زمانی که علاقه دختران را به فوتبال می بیند به آکادمی های فوتبال در آمریکا مراجعه می کند اما پاسخ مثبتی از سطح فنی فرزندانش دریافت نمی کند از اینرو خود تصمیم می گیرد تا به آنها آموزش دهد.

‎تورج رعیت پرور که خود متولد و بزرگ شده قائمشهر است در مصاحبه خود با خبرنگار هفته نامه پرش گفت:بعد از اینکه مربیان آکادمی های فوتبال آمریکا سطح فنی دختران را تایید نکردند تصمیم گرفتم بصورت شخصی با آنان تمرین کنم و حدود ۶ ماه هر روز به یک سالن بسکتبال می رفتیم تا به تمرین فوتبال بپردازیم.در این بین نقش مادر دختران را نمی‌شود نادیده گرفت زیرا تاثیر بسزایی در پیشرفت آنان داشت.کیمیا در ابتدا سختی بیشتری کشید زیرا کمی ضعیف تر اما بسیار پرتلاش تر از ویدا بود.

:‎پدر ،خواهران رعیت پرور ادامه داد
‎کیمیا و ویدا در ابتدا فوتسال بازی می کردند و ۲ دوره هم به اردوی تیم ملی جوانان آمریکا دعوت شدند.زمانی که خانم خسرویار بعنوان سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران انتخاب شد طی تماسی که با ایشان داشتیم درخواست کردند تا ویدا و کیمیا برای تیم ملی ایران بازی کنند که شخصا از این موضوع بسیار خوشحال شدم.
‎با اینکه دختران در آمریکا بدنیا آمدند اما علاقمند بودم تا در ایران فوتبال خود را ادامه دهند. ویدا و کیمیا هم از این موضوع رضایت دارند و ارتباط خوبی را با دختران تیم ملی برقرار کردند. من امیدوارم آنها به بالاترین سطح ملی در ایران برسند

‎ویدا و کیمیا رعیت پرور درحال حاضر برای تیم ملی فوتبال جوانان ایران بازی می کنند و ویدا یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی است.امیدواریم خواهران رعیت پرور در ادامه زندگی فوتبالیشان موفق باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو