آمار تحصیل کرده های بیکار مازندران در شرایط خوبی قرار ندارد!

اختصاصی نسیم ورزش: آمار تحصیل کرده های بیکار مازندران در شرایط خوبی قرار ندارد! / مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: روسای بازنشسته هیات های ورزشی در صورت تمایل استعفا دهند

 

آمار تحصیل کرده های بیکار مازندران
حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش مازندران در نشست خبری در خانه جوان مازندران با بیان اینکه بر طبق برنامه باید در استان سه خانه جوان ایجاد کنیم گفت : متاسفانه با وجود مشکلات فراوان نتوانستیم این اقدام را صورت دهیم.
متولی ورزش مازندران تصریح کرد: دولت در خصوص فعالیت و اشتغالزایی جوانان منابع قابل قبولی را در نظر دارد و منابع مالی در فعالیت در حوزه جوانان نامحدود است
وی افزود: این تسهیلات و منابع مالی با بهره بسیار کم در اخایار جوان علاقه مند با طرح و ایده کارآفرینی قرار خواهد گرفت.
حسین زادگان با بیان اینکه در بخش اشتغالی روستایی سایت کارا وجود دارد گفت: باید تلاش شود که آمارهای اشتغال مازندران را در شرایط بهتری قرار دهیم.
مدیر کل ورزش مازندران خاطر نشان کرد: از طرح های قابل اجرا و خوب جوانان استقبال میکنیم جوانان نیروهای تعاونی تشکیل دهند تا تسهیلات را از طریق بانک های عامل به جوانان ارائه دهیم.
وی با اشاره به اینکه آمار تحصیل کرده های بیکار مازندران در شرایط خوبی قرار ندارد گفت: بانک های کارآفرین امید و رسالت آمادگی دارند به جوانان کارآفرین تسهیلاتی با بهره ۴ درصد ارئه دهند.
وی تاکید کرد :درخصوص استخدام دولتی دست دستگاه های اداری بسته است اما دولت به دنبال اشتغال زایی جوانان در بخش خصوصی است.
حسین زادگان گفت: تمام دستگاههای اجرایی موظف شدند سن مدیریت را پایین بیاورند و از جوانان توانمند در بدنه مدیریتی خود استفاده کنند.
وی با بیان اینکه روسای هیات ها را جوان خواهیم کرد گفت: روسای بازنشسته هیات ها در صورت درخواست می توانند استعفا دهند تا از جوانان در مسند ورزش بهره مند شویم.
مدیر کل ورزش مازندران با بیان اینکه برای بکارگیری جوانان بعنوان روسای ادارات تلاش خواهد شد گفت: از جوانان تحصیل کرده و خوش فکر بهره خواهیم گرفت.
وی تاکید کرد: باید حوزه جوانان از وزارت ورزش جدا شود و به نهادی بزرگتر و مستقل با اختیارات بیشتر تحویل داده شود.
حسین زادگان عنوان داشت: وزارت ورزش موافق جدا سازی این دو حوزه بود و اگر این طرح از کمیسون به صحن علنی کشیده میشد بسیاری از نمایندگان موافق این موضوع بودند.
حسین زادگان با بیان اینکه بانک های عامل در خصوص اعطای وام ازدواج جوانان موظف هستند گفت باید بهترین شکل مدت زمان پرداخت این تسهیلات را پایین بیاورند.
وی گفت: در حوزه ورزش تلاش شده است تا اوقات فراغت به صورت ارزان در اختیار جوانان قرار گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو