آمادگی کامل اوقاف مازندران برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده اربعین حسینی

نسیم ورزش : مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: اوقاف مازندران برای برپایی موکب و خدمت‌رسانی به زائران پیاده اربعین حسینی آمادگی کامل دارد.
 اوقاف مازندران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، جلسه هماهنگی برپایی موکب اربعین حسینی اوقاف با حضور مدیران کل اوقاف و امور خیریه استان‌های مازندران، گیلان، سمنان و لرستان در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران برگزار شد.

 
حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه در این جلسه با بیان اینکه اوقاف مازندران برای برپایی موکب و خدمت رسانی به زائران پیاده اربعین حسینی آمادگی کامل دارد، افزود: تمامی امکانات و نیازمندی های موکب اوقاف در اربعین حسینی آماده شده و در زمان مقرر به محل برپایی موکب ارسال خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه اوقاف مازندران از تمامی ظرفیت ها برای میزبانی شایسته از زائران پیاده امام حسین (ع) استفاده می کند، افزود: امیدواریم با ایجاد همدلی و فراهم کردن امکانات شاهد کاستی در روند خدمت رسانی به زائران حسینی نباشیم.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یکی از بهترین و ارزشمندترین خدمات‌رسانی را خدمت به زائران پیاده حضرت سیدالشهدا(ع) دانست و بیان کرد: خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی به سادگی نصیب هر کسی نمی شود و امیدواریم همه در این راه سربلند باشیم.
 
حیدری با بیان اینکه اجتماع بزرگ اربعین حسینی یکی از بزرگترین اجتماع ها و رویدادهای مهم جهان است که بسیاری از کشورها به آن چشم دوخته اند، تصریح کرد: اربعین حسینی فرصت مناسبی است تا فرهنگ حسینی و انقلابی را در جهان ترویج دهیم.
 

گفتنی است، موکب اوقاف مازندران برای اربعین حسینی در شهر کوت عراق برپا می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو