آمادگی مازندران برای میزبانی شایسته از تیم‌های حاضر در نخستین دوره المپیاد استعداد های برتر

نسیم ورزش : حسین بریمانی از آمادگی مازندران برای میزبانی شایسته از تیم‌های حاضر در نخستین دوره المپیاد استعداد های برتر خبر داد

آمادگی مازندران برای میزبانی شایسته

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تنخستین دوره رقابت‌های المپیاد استعداد های برتر در رشته تکواندو به میزبانی شهرستان بابلسر طی ۲ روز در تاریخ ۸ و ۹ آذر ماه در مجتمع بهزیستی عظیمی برگزار می شود که سرپرست هیئت تکواندو مازندران از آمادگی کامل این هیئت برای میزبانی شایسته گفت.

بریمانی ضمن بیان اینکه تمامی امکانات برای حضور تیم ها مهیا است اظهار کرد:
برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها نیازمند هم افزایی و تلاش همگانی است که برای تحقق آن تاکنون جلسه های متعددی برگزار شده است خداروشکر بین اداره ورزش و هیات تکواندو شهرستان بابلسر و با هیات تکواندو استان مازندران تعامل بسیار خوبی برقرار است و تا به اینجا تمامی امکانات سخت افزاری و …. برای حضور تکواندوکاران از سراسر کشور در نظر گرفتیم.

وی با بیان اینکه نخستین دوره رقابتهای المپیاد استعدادهای برتر با حضور تکواندوکارانی از سراسر کشور برپا میشود گفت: آمادگی کامل برای میزبانی هرچه بهتر از ۳۰۹ شرکت کننده در قالب ۳۳ تیم از ۳۱ استان را خواهیم داشت که مازندران و تهران با ۲ تیم حاضر میشوند. تیم ها از امروز (چهارشنبه – ۷ آذر ماه ) پذیرش میشوند. و از پنجشنبه با پیگیری مسابقات اوزان فرد آغاز و روز جمعه با مبارزات اوزان زوج پایان می یابد.

سرپرست هیات تکواندو استان مازندران در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مازندران در کلیه رشته های ورزشی میزبانی داشته و مهمان نواز است و تجربه میزبانی از کشورهای مختلف را در مسابقات جام فجر و جام باشگاه های آسیا در سال ۹۵ داشت ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی خوب هیات تکواندو استان ، شاهد برگزاری این مسابقه در سطح کمی و کیفی بالا و میزبان خوبی برای تمامی تکواندوکاران و مهمانان عزیز باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو