آمادگی فوتسال شهروند برای بازی با ارژن شیراز

سرمربی تیم شهروند ساری از بازی آینده تیمش را مقابل ارژن شیراز خبر داد و گفت: شریط روحی بازیکنان خوب بوده و برای کسب سه امتیاز بازی به شیراز می‌رویم.

 فوتسال شهروند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا رعدی امروز در شهرستان ساری با اشاره به کمبود بازیکن در تعطیلات لیگ فوتبال اظهار کرد: در تعطیلات دو ماهه لیگ تیم با ۱۰ بازیکن تمرین کرد اما با کمبود بازیکن در تمرینات تیم به مرز آمادگی خوبی رسید.

وی اظهار کرد: درست است در تعطیلات لیگ کمبود بازیکن داشتیم، اما با همین تعداد بازیکن تیم شهروند تمرینات منظمی داشت و بازیکنان از هر نظر آمادگی بازی را دارند.

سرمربی تیم شهروند ساری از بازی آینده تیمش را مقابل ارژن شیراز خبر داد و گفت: شریط روحی بازیکنان خوب بوده و برای کسب سه امتیاز بازی به شیراز می‌رویم.

رعدی درباره وضعیت و میزان آمادگی محمد طاهری که به عنوان تنها بازیکن شهروند ساری در رقابت‌های جام جهانی حضور داشت، افزود: طاهری بازیکن خوب و بااخلاق شهروند است اما به‌دلیل بازی ندادن کادرفنی به وی احساس می‌کنم این بازیکن روحیه خوبی ندارد.

وی ادامه داد: دلیل عدم روحیه طاهری به هدر دادن پنالتی در بازی رده‌بندی مقابل پرتغال بود که این بازیکن انگیزه نداشت و پنالتی مهمی را از دست داد.

به گزارش نسیم ورزش ، رعدی گفت: طاهری یکی از بهترین بازیکنان شهروند است اما تلاش خواهیم کرد تا دوباره روحیه و انگیزه به این بازیکن بازگردد تا با درخشش این بازیکن و دیگر بازیکنان شهروند در لیگ به نتایج مطلوب دست یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نتایج خوب شهروند در ادامه لیگ امیدوارم و فکر می‌کنم این تیم در پایان لیگ جزو ۶ تا ۸ تیم بالای جدول باشد.

گفتنی است، شهروند ساری هم‌اکنون از چهار بازی خود در لیگ برتر فوتسال کشور با ۶ امتیاز در بین ۱۴ تیم هفتم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *