آمادگی ساری برای میزبانی از مسابقات والیبال آسیای میانه

 

نسیم ورزش: سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری در آستانه مسابقات والیبال قهرمانی آسیانه میانه آماده میزبانی تورنمنت شد.  

جلسه هم‌اندیشی مسابقات والیبال آسیای میانه صبح امروز برای میزبانی شایسته در ساری برگزار شد.

در این جلسه حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، غلامرضا رضوی معاون فنی توسعه قهرمانی اداره‌کل، رئیس ورزش و جوانان ساری، رئیس روابط عمومی ورزش و جوانان استان و اعضا کمیته ستاد حضور داشتند.

در این نشست مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تأکید بر میزبانی شایسته و بی‌نقص این تورنمنت در ساری، گفت: در حال حاضر جایگاه والیبال مازندران در سطح کشور با توجه به حضور ملی‌پوشان متعدد از استان بالا و درخشان است.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه استعدادهای خوبی در ورزش والیبال در استان دیده می‌شود، افزود: مازندران نشان داد که قابلیت‌های خوبی برای برگزاری شایسته هرگونه مسابقات بین‌المللی و در سطح بالا را دارد.

وی با بیان اینکه بازتاب خوبی برای حضور تماشاگران و استقبال از این مسابقات در سطح استان به‌ویژه در سطح شهر ساری صورت بگیرد، ادامه داد: شرق استان به‌ویژه ساری پس از سال‌ها میزبان مسابقه مهم والیبال در سطح استان است که باید از هر نظر بازتاب خوبی داشته باشد.

معاون فنی توسعه قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران تصریح کرد: برای برگزاری این مسابقات تدارک اولیه انجام شد تا بتوانیم میزبان خوبی برای تیم‌های خارجی و داخلی باشیم.

غلامرضا رضوی با بیان اینکه با تلاش مسئولان سالن محل مسابقات آماده میزبانی نخستین دوره والیبال آسیای میانه است، خاطرنشان کرد: مشکلات روشنایی، صوتی، خط‌کشی، رختکن، خط اینترنت، صندلی، کف‌پوش و رنگ‌آمیزی سالن برطرف شد.

وی با اشاره به اینکه اسکان تیم‌ها در هتل نوید ساری خواهد بود، افزود: نماینده کنفدراسیون والیبال آسیا از سالن ورزشی سیدرسول محل این مسابقات بازدید کرد و این سالن مورد تأیید قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری نیز ضمن مهیا بودن میزبان این تورنمنت، اظهار کرد: برای میزبانی خوب این مسابقات جلسه‌ای با حضور فرماندار، رئیس شورای تأمین و نیروی انتظامی انجام شد تا مشکلات در امر امنیت وجود نداشته باشد.

حسین دلیری بیان داشت: قبل از آغاز این تورنمنت مشکلاتی در سالن سیدرسول حسینی ساری وجود داشت که با مدیریت خوب ورزش استان تمامی این مشکلات در آستانه نخستین دوره والیبال آسیای میانه برطرف شد.

بر اساس این گزارش، نخستین دوره مسابقات والیبال آسیای میانه روزهای سوم تا ششم اردیبهشت با حضور چهار تیم هندوستان، قزاقستان و دو تیم زیر ۲۳ سال و تیم ملی (ب) در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو