آمادگی تنکابن برای برگزاری مسابقات کاراته انتخابی تیم‌ ملی

 

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن گفت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور انتخابی تیم‌ ملی در تنکابن اندیشیده شده‌است.

خبرگزاری فارس: آمادگی تنکابن برای برگزاری مسابقات کاراته انتخابی تیم‌ ملی

 

روح‌الله امین‌شکوهی در شهرستان تنکابن اظهار کرد: همزمان با برگزاری جشن‌های باشکوه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این اداره با همکاری هیأت‌های ورزشی شهرستان هشت برنامه فرهنگی ورزشی و یک کلنگ‌زنی در بخش عمرانی ورزشی روستایی داشته‌است.

وی بیان کرد: حضور بر مزار شهداء، برگزاری رژه موتوری توسط کمیته ورزشی شهرستان و هیأت موتورسواری تنکابن، مسابقه دوچرخه‌سواری حرم تا حرم بین دو امامزاده واجب‌التعظیم شهرستان، مسابقه تکواندو در بخش خرم‌آباد، همایش پیاده‌روی از میدان آزادی تا میدان کریم‌آباد شهر تنکابن،  مسابقات کشتی غرب استان در سالن تختی تنکابن، مسابقه بسکتبال در سالن والیبال و بسکتبال شهر تنکابن و نیز برگزاری مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی کاراته که با حضور تمام کاراته‌کاهای کشور به مدت دو روز و از ۲۳ بهمن در سالن امام رضا (ع) برپا می‌شود از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها در این ایام است.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن افزود: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات کاراته قهرمانی کشور انتخابی تیم‌ ملی در تنکابن اندیشیده شده‌است.

امین‌شکوهی تصریح کرد: با توجه به برگزاری این رویداد مهم و بالا بودن سطح برگزاری مسابقات که برای انتخاب ملی‌پوشان این رشته برگزار می‌شود تمامی تمهیدات مورد نظر در مورد اسکان، ساماندهی و نیز برنامه‌‌های ویژه امنیتی و ترافیکی در سطح شهر و شهرستان با همکاری اعضای شورای تامین اندیشیده شد‌ه‌است.

این مسئول ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های خوبی که صورت گرفته شاهد رقابت‌های خوب و در سطح مطلوبی با حضور کاراته‌کاهای برتر کشور در تنکابن هستیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن خاطرنشان کرد: کلنگ‌زنی یک پروژه عمرانی ورزشی روستایی نیز یکی از برنامه‌های در این ایام بود که طی آن کلنگ احداث زمین ورزشی روستای قاشق‌تراش‌محله با هزینه پایگاه مقاومت این روستا به زمین زده‌شد.

امین‌شکوهی در پایان گفت: در روز ۲۲ بهمن امسال جامعه ورزش شهرستان تنکابن با حضور پرشور و حماسی خود کنار تمامی اقشار جامعه با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *