آلومینیوم هرمزگان – خونه به خونه مازندران/ دیداری به وسعت صعود و فرصت رستگاری

 

نسیم ورزش: لیگ دسته اول فوتبال ایران به مرحله ای رسیده است که می توان تحلیل قوای مدعیان صعود به لیگ برتر را به خوبی مشاهده کرد و چند هفته ای است که کسب نتایج سینوس وار از سوی ۵ تیم بالای جدول را شاهد هستیم.

گویا برگزاری ۲۷ بازی پی در پی، سبب فرسایش تیم ها در فصل جاری رقابت ها شده است و حتی تجدید قوا در نیم فصل دوم نیز نتوانسته است دردی از این تیم ها دوا کند.

و اما برنده این شرایط بغرنج تیمی خواهد بود که از فرصت های خود نهایت استفاده را ببرد و در این وانفسا تلاش کند تا با کسب حداکثر امتیازات هر بازی، نگاهی مصمم تر به لیگ برتر فوتبال ایران داشته باشد.

خونه به خونه مازندران در دیدار مقابل گل گهر سیرجان نشان داد دیگر آن محافظه کاری دو بازی گذشته اش مقابل ماشین سازی و مس رفسنجان را ندارد و چه بسا اگر شاگردان مجید نامجومطلق پایه گذار یک بازی یکطرفه نبودند بردی با بیش از یک گل را برای تیم خونه به خونه شاهد بودیم.

این پیروزی دلنشین و دقیقه پایانی خونه به خونه مقابل گل گهر جدای از سه امتیازی که بر اندوخته های این تیم افزود، سبب شد تا شاگردان اکبر روحیه خود را باز یابند و یک بار دیگر در کوران مسابقات قرار گیرند.

و اما آلومینیوم هرمزگان – خونه به خونه مازندران، دیداری که به زعم بسیاری از فوتبال دوستان مازندرانی می تواند فرصت خوبی برای شاگردان اکبر میثاقیان باشد تا فاصله خود را با تعقیب کنندگان خود بیشتر کنند.

به هر حال جدال ۶ امتیازی ماشین سازی مقابل مس کرمان و کار سخت پیکان و فجر سپاسی در مقابل گل گهر و نفت مسجد سلیمان نمی تواند به مانند هفته های گذشته بدون قربانی باشد و این فرصت خوبی برای اکبر میثاقیان و شاگردانش می باشد که در این هفته نیز چشم طمع به سه امتیاز بازی با بندرنشینان بدوزند و به مانند هفته گذشته اتفاقی خوشایند را در جدول رده بندی شاهد باشندو

حال این تیم روز دوشنبه قصد دارد در بندرعباس مقابل آلومینیوم صف آرائی کند. تیمی که هفته گذشته شکست سنگین ۳ بر صفر را مقابل نفت آبادان تجربه کرد و از شرایط روحی خوبی برخوردار نیست.

شاگردان عباس سرخاب به غیر از سه امتیازی که دو سه هفته قبل در دیار کویر دشت کردند هفته هاست طعم تلخ ناکامی را چشیده اند و در طی این هفته نیز تحول خاصی در این تیم مشاهده نشد.

آلومینیوم به خوبی می داند با راهی که در پیش گرفته است جز لیگ دسته دوم فوتبال کشور، مقصد دیگری در انتظارش نیست و شکست در این دیدار بیش از پیش از این تیم را به مرز سقوط نزدیک خواهد کرد.

شاید تنها دغدغه اکبر میثاقیان همین شرایط اسفناک آلومینیوم و احتمال بازی انتحاری این تیم مقابل خونه به خونه خواهد بود. وگرنه اکبر اوتی بیش از پیش به توانائی های بازیکنان با انگیزه خود اعتماد دارد و خود را برای کسب سه امتیاز شیرین آماده کرده اند.

از سوی دیگر خود بازیکنان خونه به خونه نیز هم قسم شدند تا فوتبال مازندران را پس از سال ها صاحب یک تیم لیگ برتری کنند و امسال بهترین فرصت برای آنها خواهد بود تا مازنی ها را به آرزوی دیرینه خود برسانند.

هواداران خونه به خونه نیز نشان دادند حتی در صورت ناکامی تیم شان در بازی ها همچنان حامی و پشتیبان تیم محبوب شان خواهند بود و همین مسئله سبب خواهد شد تا بازیکنان خونه به خونه برای شادی دل آنها هم که شده تمام توان شان را در زمین بگذارند و با دست پر برگردند.

اما بزرگ ترین حسنی که تیم خونه به خونه مازندران دارد احساس تعلق خاطری است که برادران حسن زاده به تیم شان دارند. حسی که کمتر در تیم های فوتبال کشور دیده می شود و شاید این یکی از محاسن تیم های خصوصی که از جیب خودشان خرج می کنند باشد.

مطمئنا دیدار این هفته خونه به خونه مازندران و آلومینیوم هرمزگان بسیاری از معادلات جدول لیگ یک را برهم خواهد زد. به شرطی که شاگردان اکبر دروازه تیم شان را مقابل بندرنشینان پرحاشیه و مغموم بسته نگه دارند و سپس از فرصت های به دست آمده نهایت استفاده را ببرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *