آقای گل لیگ برتر به تیم خونه به خونه پیوست

مدیر اطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران گفت که مسئولان این باشگاه سه شنبه شب و پس از مذاکره نهایی با ‘ سیدجلال رافخایی ‘ مهاجم فصل گذشته تیم لیگ برتری ملوان بندرانزلی به توافق دست یافتند وبا این بازیکن قرارداد بستند.

آقای گل لیگ برتر

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد نعمتی افزود : قرارداد رافخایی ۳۲ ساله با باشگاه خونه به خونه، یک ساله است.
وی ادامه داد : رافخایی یکی از مهاجم های ارزشمند سال های اخیر باشگاه ملوان در لیگ برتر فوتبال کشور بود که آقای گلی لیگ برتر را نیز درکارنامه ورزشی خود دارد.
نعمتی گفت : این بازیکن از ابتدا نیز مورد توجه علیرضا مرزبان سرمربی خونه به خونه بود و با جذب او، خط حمله باشگاه خونه به خونه قوی تر و مشکلی گلزنی این تیم به طور کلی برطرف خواهد شد.
جلال رافخایی که در لیگ شانزدهم بعد از سال ها از ملوان جدا شد و ماشین سازی را برای ادامه فوتبال انتخاب کرد، پس از اختلاف با رسول خطیبی از جمع سبزپوشان تبریزی جدا شد.
رافخایی که گفته می شد به تیم خونه به خونه بابل می پیوندد ، در تصمیمی عجیب تصمیم گرفت کفش هایش را بیاویزد و با فوتبال خداحافظی کند.
این بازیکن در فصل ۹۲-۱۳۹۱ که عضو تیم ملوان بندر انزلی بود ، با به ثمر رساندن ۱۹ گل، به عنوان آقای گلی مسابقات لیگ برتر نیز دست یافت.
پیش از این نیز باشگاه خونه به خونه با مازیار زارع و پژمان نوری ۲ بازیکن باسابقه و پرافتخار باشگاه ملوان را جذب کرده بود.
تیم فوتبال خونه به خونه به همراه نساجی ۲ نماینده مازندران در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور هستند.
شاگردان علیرضا مرزبان با کسب ۱۵ امتیاز در پایان هفته هشتم این رقابت ها در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو