آقای نکونام با نساجی یک فصل دیگر قرارداد دارد…

نسیم ورزش: آقای نکونام با نساجی یک فصل دیگر قرارداد دارد…  مالک باشگاه نساجی مازندران تأکید کرد که جواد نکونام یک فصل دیگر با تیم فوتبال این باشگاه قرارداد دارد.

نساجی

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، فرهاد صنیعی‌فر، در مورد وضعیت کادر فنی نساجی برای فصل آینده گفت: در حال بررسی برنامه‌ها هستیم و اگر هر اتفاقی افتاد یا تصمیمی گرفته شد، این مسائل اطلاع‌رسانی خواهد شد. آقای نکونام با نساجی یک فصل دیگر قرارداد دارد و قطعاً اولویت ما این است که همکاری‌مان با این مربی ادامه داشته باشد.

وی در مورد اینکه نساجی از لحاظ هزینه، جذب بازیکن و هدف‌گذاری در فصل آینده چه شرایطی خواهد داشت، خاطر نشان کرد: هنوز چیزی مشخص نیست و ما باید برنامه‌ها را در این زمینه مشخص کنیم. به‌هرحال بخش مهمی از هدف‌ها و برنامه‌های ما بستگی به سخت افزارها و امکانات دارد و مسئولان استان هم باید به نساجی کمک کنند.

مالک باشگاه نساجی مازندران در واکنش به ادعای باشگاه خونه‌به‌خونه مبنی بر اینکه باشگاه نساجی از یک بازیکن با شرایط سنی غیرمجاز استفاده کرده است، خاطرنشان کرد: ما با این بازیکن صحبت کردیم و قراردادی هم که با او امضا شد، براساس اصل شناسنامه و مدارک‌های مربوطه بوده است. کارهای ما برای عقد قرارداد کاملاً قانونی بوده است و حتی شناسنامه پدر آن بازیکن و گذرنامه‌اش را هم چک کردیم. قطعاً مشکلی در این زمینه وجود ندارد.ذرنامه‌اش را هم چک کردیم. قطعاً مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو