آقای فرماندار برای کشتی ساری هم وقت بگذارید!!!

نسیم ورزش/ شعبان وفایی نژاد:  سخن بنده خطاب به فرماندار شهرستان ساری است که مسئولیت ریاست هیئت کشتی مرکز استان را نیز عهده دار است….

اولین انتظاری که جامعه کشتی شهرستان ساری از شما دارند وقتی است که باید برای اداره ی امور این رشته ورزشی در ساری بگذارید ، مربیان و کشتی گیران ساروی انتظار دارند که شما برای رسیدگی به درخواست ها – نیازها – مشکلات – پیشنهادات و انتقادات آنها فرصت سازی کنید این حق قانونی مربیان و قهرمانان کشتی است که با رئیس هیئت در خصوص فعالیت های خود مذاکره کنند که متأسفانه این مهم تاکنون محقق نشده است البته تشریح این مسئله به هیچ عنوان دلیلی بر نادیده گرفتن تلاش های نایب رئیس و دبیر هیئت کشتی شهرستان ساری نیست اما مشکلات کشتی این شهر که با بی تفاوتی رئیس هیئت روبرو شده قطعاً در آینده کشتی ساری را با چالش های متعددی روبرو خواهد کرد .

به حمدالله شورای شهر و کمسیون فرهنگی ورزشی شهرداری نیز مبالغ قابل توجه ۲۰۰ میلیون تومانی جهت توسعه زیرساخت و تقویت کشتی ساری در دستور کار قرار داده که شما باید توجه کنید این مبلغ به صورت عادلانه و بر اساس نیاز در ارکان کشتی ساری مورد مصرف قرار بگیرد .

نگارنده معتقد است اگرچه فرماندار ساری بارها تأکید کرده که قصد حضور دائمی در مسند کشتی مرکز استان را ندارند و حضور تنها جهت تأمین آرامش و استمرار پیروزی ها و خودباوری ها و اعتماد به نفس کشتی گیران است که البته باید قبول کرد که تا حدود زیادی نیز این رسالت تحقق پیدا کرده است و حالا باید به فکر جابجایی در مدیریت کشتی ساری بود.

افرادی همچون مسعود مدینه رئیس شورای شهرستان و عضو شورای شهر ساری که خود از قهرمانان رشته جودو و از عقلاقمندان به کشتی است یکی از گزینه هاست ، محمد جعفری دیگر عضو شورای شهر که از علاقمندان به کشتی است نیز می تواند گزینه مناسبی باشد که همه این عزیزان قصد خدمت به کشتی ساری را در سر دارند که اگر برای قبول این مسئولیت اعلام آمادگی کنند مطمئناً می توانند اثرگذار باشند .

البته مهدی عبوری شهردار ساری نیز از جمله مدیران ورزش دوست است که اگر برای قبول این مسئولیت اعلام آمادگی کند وی نیز می تواند تحولات مثبتی را در مدیریت کشتی ساری ایجاد نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *