آقای فرماندار، آنها دعوت نبودند!

نسیم ورزش :  آقای فرماندار، آنها دعوت نبودند!  فرمانداری ساری در اقدامی غیر متعارف برخی از بزرگان رسانه ای ساری را در جلسه تجلیل از خبرنگاران دعوت نکرد.

 

خبر مهم ابتکار

خانه مطبوعات مازندران که نتوانسته است رضایت جامعه رسانه ای را جلب نمایید در جشن روز خبرنگار با پخش شدن فیلم شرم آور تحویل هدایا به خبرنگاران شان و منزلت رسانه ای مازندران را خدشه دار کرد. رکن چهارم توسعه در مازندران حال و روز خوبی ندارد و باید تدبیر جدی در اینخصوص صورت گیرد.

عدم فعالیت مطلوب در حوزه مطبوعات اتفاق جدیدی محسوب نمی شود ناملایمتی ها و عدم گزینش مطلوب  جامعه مطبوعات با چالش بزرگی روبرو کرده است به طوری که تعداد خبرنگاران واقعی با آماری که وجود دارد همخوانی ندارد.

این بار نادیده گرفتن خبرنگاران فعال ساری فرماندار ساری را اسیر حاشیه کرده است. فرماندار ساری باید بداند با نادیده گرفتن رسانه های تاثیر گذار و پر تلاش مرکز استان زمینه یاس و نا امیدی جامعه بزرگ و محترم مطبوعات ایجاد خواهد شد.

متاسفانه افرادی که سبب ساز بروز این رفتار متعارف شدند  فرماندار ساری را مقابل رسانه ها قرار دادند که این امر به معنای نادیده گرفتن خبرنگاران پر تلاش است.

در اقدامی عجیب خبرنگار روزنامه های که وظیفه اطلاع رسانی عملکرد دولت در استان را بر عهده دارند در این جلسه دعوت نشده اند.

از این تجلیل می توان بعنوان آغاز حواشی رسانه ای در شهرستان ساری نام برد و باید با عوامل آن برخورد جدی شود تا شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.

عده ای به سادگی آرامش شهرستان ساری را با اقدام نسنجیده بهم می زنند و هزینه سنگینی برای فرماندار ساری ایجاد می کنند.

اصرار و جلوگیری از عدم اطلاع رسانی این تجلیل توسط عوامل اجرایی  خود گویای کم کاری های موجود است.

خانه مطبوعات مازندران شرایط نابسامانی دارد و باید برای رفع تهدیدهای موجود چاره اندیشی کارشناسی صورت گیرد.

خبرنگاران  پر تلاش نقش پر رنگی در توسعه و پیشرفت  شهرستان ساری دارند و در سرما و گرما فعالیتهای دستگاه های اجرایی را اطلاع رسانی می کنند. 

البته گفتنی است نباید بهای کم کاری های عده ای را فرماندار ساری متحمل شود ولی در هر حال این نقد بر فرماندار ساری وارد می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو