آقای‌چراغپور ۱۰ سال گذشته کجای فوتبال بود؟

 

نسیم ورزش: پیشکسوت فوتبال ایران در انتقاداتی تند به صحبت های جلال چراغپور در برنامه نود واکنش نشان داد.

بهزاد داداش زاده، پیشکسوت فوتبال ایران که سابقه حضور در دو تیم استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد در واکنش به صحبت های جلال چراغپور در برنامه نود گفت: ای کاش آقای فردوسی پور از کسانی دعوت می کرد که در بطن فوتبال حضور داشته باشند. از سال ۱۹۹۲ تا به امروز مدت زیادی گذشته.

وی ادامه داد: من از آقای چراغپور سوال دارم که در این سالها کجا بودید؟ از فوتبال و تیم های پایه خبر دارید؟ می دانید پایه به کجا رسیده است؟ از آقای جلالی هم که از کانون مربیان نام بردند می خواهم بپرسم در این کانون کسی نبوده به آقای خاکپور کمک کند؟ نمی توانستند از او بخواهند سه مربی از کانون مربیان در کنار او حاضر شوند تا بتوانند کمک کنند.

داداش زاده در ادامه با انتقاد از کادرفنی تیم ملی گفت: باید اعتراف کنیم نیمکت تیم ملی ضعیف بود و آقای خاکپور تنها بود. علیرغم اینکه آقای مایلی کهن در کنار ایشان بود اما اسم مدیرفنی روی ایشان بود. آقایان طباطبایی و عزیزیان دوستان من هستند اما آنها دروازه بان بودند و نمی توانند کمک لازم را به کادرفنی انجام دهند. می توانستند کادرفنی قوی تری را در کنار آنها حاضر کنند.

وی ادامه داد: آقایان در وزارت ورزش عنوان می کنند میلیارد تومان برای تیم ملی امید هزینه کردند اما وزارت ورزش که به دنبال برطرف کردن مشکلات جوانان است باید در چه بخش دیگری هزینه می کرد؟ این هزینه هم که از سوی آقای کاشانی صورت گرفته.

داداش زاده با انتقاد از عادل فردوسی پور گفت: آقای فردوسی پور برنامه شما امضای تصمیم فردای فوتبال است. باید تصمیمی گرفته شود که تیم امید پشتوانه بزرگی برای تیم ملی اصلی ما باشد اکنون که المپیک به پایان رسیده و هیچ وقت دیگری هم حاضر نخواهیم شد. خیلی ها از اختلاف افتادن در بین اعضای این تیم بیفتد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو