آغاز هیجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ۲۴ مهر ماه ۹۵

نسیم ورزش/بر اساس مصوبه هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال کشور، رقابت های فصل آینده لیگ برتر فوتسال از روز ۲۴ مهرماه ۹۵ آغاز خواهد شد.

نجاریان

 

جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال کشور صبح امروز (دوشنبه) با حضور همه مدیران باشگاه های لیگ برتری فوتسال در ساختمان کمیته فوتسال برگزار شد و در خصوص زمان آغاز فصل آتی لیگ برتر بحث و تبادل نظر شد.

سعید نجاریان عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ با اعلام این خبر که رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور در سال ۹۵ از روز ۲۴ مهرماه آغاز خواهد شد، گفت: در این جلسه نظرات همه مدیران باشگاه ها شنیده شد و در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که رقابت های لیگ بعد از جام جهانی فوتسال آغاز شود.

وی افزود: بنده شخصاً سه تقویم و زمانبندی برگزاری لیگ را در جلسه مطرح کردم که روی ۲ برنامه بحث و تبادل نظر زیادی صورت گرفت.

این عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ادامه داد: فوتسال ایران در سال ۹۵ باید در دو رویداد مهم بین المللی شرکت کند. مسابقات جام باشگاه های آسیا را در تاریخ ۱۰ تا ۲۰ مردادماه داریم که باید برای حضور قدرتمندانه تأسیسات در این مسابقات تمهیداتی می اندیشیدیم. دومین رویداد مهم نیز مسابقات جام جهانی فوتسال بود که قرار است از ۲۰ شهریور تا ۱۰ مهرماه در کلمبیا برگزار شود.

وی اذعان داشت: برنامه اول بنده این بود که مسابقات لیگ از ۲۰ خرداد ماه آغاز و در روز ۵ مردادماه پس از برگزاری هفته نهم، بازیها تا پایان جام جهانی تعطیل شود که اکثر مدیران باشگاه ها تعطیلی ۸۰ روزه در مسابقات را نپذیرفتند.

نجاریان افزود: برنامه دومی که پیشنهاد دادم این بود که شروع لیگ برتر به بعد از جام جهانی موکول شود و با توجه به فرصت کمتراز ۶ ماه تا پایان سال، لیگ را به صورت فشرده تا ۲۶ اسفند ماه به پایان برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت و پس از رأی گیری از مدیران باشگاه های حاضر در جلسه مقرر شد رقابت های لیگ برتر فوتسال درسال ۹۵ پس از پایان جام جهانی و از روز ۲۴ مهرماه آغاز شود.

 

گفتنی است، تیم فوتسال شهروند ساری بعنوان نماینده مازندران در لیگ برتر فوتسال حضور خواهد داشت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *