آغاز مسابقات والیبال نشسته معلولان جام اخلاق ودوستی در آمل

 

نسیم ورزش: مسابقات والیبال نشسته معلولان مازندران جام اخلاق ودوستی به میزبانی انجمن انجمن معلولان توانای شهرستان آمل در این شهرستان آغاز شد.

والیبال نشسته

در این مسابقات شش تیم از شهرستانهای آمل دو تیم، محمودآباد، فریدونکنار ، نوشهر و بهشهر در دو گروه سه تیمی در سالن ورزشی شهیدحسن نژاد آمل با هم رقابت می کنند.
مدیرعامل انجمن معلولان توانای شهرستان آمل گفت: دراین مسابقات تیم های آمل الف با تیم های بهشهر ومحمودآباد در گروه یک و آمل ب با تیم های فریدونکنار ونوشهر همگروه شدند.
حامد رزازی افزود: این مسابقات با عنوان جام اخلاق و تشویق وایجاد روحیه و بروز استعدادهای معلولان توانای استان در این رشته ورزشی درحال برگزاری است.
وی، به توانمندیهای بالای معلولان توانای این شهرستان در رشته های مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی اشاره کرد و ادامه داد: کسب مقام های متعدد معلولان توانای آملی در رشته های مختلف در مسابقات استانی و کشوری در سالهای اخیر نشان از توانمندی بالای آنان دارد.
رزازی اضافه کرد: تیم والیبال معلولان آمل از یکسال گذشته زیر پوشش انجمن معلولان توانای قرار گرفته و امیدواریم این تیم بتواند افتخارات گذشته والیبال نشسته آمل را تکرار کند. وی یادآورشد: هم اکنون حدود هزارو ۵۰۰ معلول آملی زیر پوشش انجمن معلولان توانای این شهرستان هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *