آغاز مسابقات غواصی ارتش های جهان در نوشهر

نسیم ورزش : آغاز مسابقات غواصی ارتش های جهان در نوشهر /رقابت های بین المللی ارتش های جهان در رشته غواصی عمق چهارشنبه شب طی آئینی با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش و مسئولان نظامی کشورهای شرکت کننده در نوشهر آغاز شد.

آغاز مسابقات غواصی ارتش های جهان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ چهارمین دوره مسابقات ارتش های جهان و سومین دوره مسابقات غواصی عمق برای نخستین باربا حضور پنج تیم از کشورهای آفریقای جنوبی، ونزوئلا، روسیه، سوریه و ایران در سواحل نوشهر برگزار می شود.
شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات در هفت آیتم غواصی عمق از جمله میدان موانع، جوشکاری و برشکاری زیرآب، فلنچ ( گونه ای از اتصال دهنده ها است)، نجات زیر دریایی و کشتی مغروق، کار در فضای بسته و امداد و نجات غواص (Cpr) رقابت خواهند کرد.
نمایندگانی از کشورهای اندونزی، آذربایجان، چین و قزاقستان ناظر این دوره از مسابقات در رشته غواصی عمق در نوشهر هستند.
بازی های بین المللی ارتش های جهان امسال در ۲۸ رشته ورزشی به صورت همزمان در ۷ کشور روسیه، چین، ایران، قزاقستان، آذربایجان، بلاروس و ارمنستان برگزار می شود.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در آیین افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت: مسابقات ارتش های جهان با اشتراک گذاشتن دانش و تجربه کشورهای شرکت کننده ارتقاء و استحکام روابط کشورها را به همراه دارد.
امیر دریادار حسین خانزادی گفت : مسابقات غواصی ارتش های جهان بستری مناسب برای تعاملات بیشتر و تداعی کننده همکاری، تعامل و دوستی بین کشورها است .
وی بهره بردن از محیط امن دریا را نیازمند دوستی و فهم مشترک دانست و گفت : کشورهای استکباری بر خلاف سایر کشورهای جهان دریا را به محلی برای زورگویی خود تبدیل کرده اند.
امیر دریادار خانزادی با اشاره به شروع رقابت های غواصی بین الملل ۲۰۱۸ ارتش های جهان، گفت: با صلح و دوستی این رقابت های دریایی را برگزار کنید و این مسابقات موجب پیوند بیشتر کشورها از نظر سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی می شود.
وی با قدردانی از دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) و اداره بنادر و دریانوردی نوشهر تصریح کرد: برای برگزاری این رقابت ها همکاری بسیار خوبی در جهت تامین امکانات و تجهیزات صورت گرفت تا مسابقات بدون مشکل و با کیفیت بالایی برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو