آغاز مرحله پنجم تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان

نسیم ورزش : مرحله پنجم سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان روز پنجشنبه از خط شروع جلوی هتل لاله شهر سرعین به سمت تبریز به مسافت حدود ۱۹۱ کیلومتر شروع شد.

تور بین المللی دوچرخه سواری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شلیک تپانچه این مرحله توسط ناصر نصیری معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل انجام گرفت تا ۷۳ رکابزن داخلی و خارجی کار خود را در مرحله پنجم به طور رسمی آغاز کردند.
در این مسیر رکابزنان دو خط کوهستان و دو خط امتیازی خواهند داشت و در طول مسیر تبریز به سرعین رکابزنان حداکثر ارتفاع ۲۱۷۹ متر و حداقل ۱۴۸۸ متر را تجربه خواهند کرد.
سی ودومین دوره تور نیمه حرفه ای دوچرخه سواری ایران – آذربایجان ۱۶ تا ۲۱ مهر ماه در مجموع به مسافت ۱۰۱۰ کیلومتر در ۶ مرحله در مسیر استان های آذربایجان غربی، اردبیل و آذربایجان شرقی در حال برگزاری است.
گفتنی است با گذشت چهار مرحله از سی و دومین تور بین المللی ایران -آذربایجان ‘ کرسی کاسی جورن ‘ ورزشکار تیم بیبی دامپ هلند فاتح مرحله اول و ‘آلکسی ولوشین’ از آستاناموتورز قزاقستان فاتح مرحله دوم و سعید صفرزاده از تیم شهرداری تبریز فاتح مرحله سوم و امیر کلاه دوز از تیم پیشگامان کویر یزد فاتح مرحله چهارم شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو