آغاز مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور

نسیم ورزش : مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور این هفته با برگزاری دیدارهای مختلفی در شهرهای مختلف کشور رسماً آغاز شد که مازندران در این مرحله سه نماینده دارد.
مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته سوم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور این هفته با برگزاری دیدارهای مختلفی در شهرهای مختلف کشور رسماً آغاز شد.

هفته اول از مرحله نخست این لیگ ماراتن‌گونه از دوشنبه ۲ مهرماه برگزار شد و استان مازندران بر خلاف سال‌های گذشته که نمایندگان زیادی در این مسابقات داشت، تنها با سه نماینده از شهرهای فریدونکنار، میاندورود و بابل در این مسابقات حضور خواهد داشت.

در هفته اول این رقابت‌ها تیم‌های مازندرانی ستاره کاسپین بابل و شهرداری فریدونکنار، دو تیم تازه صعود کرده به رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور در برابر هم صف‌آرایی کردند.

این دو تیم سال گذشته از لیگ برتر استان مازندران موفق به صعود شدند و در دیدار هفته اول لیگ نیز شهرآورد مازندرانی را در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور برگزار کردند.

ستاره کاسپین بابل که حضوری موفق در جام حذفی فوتبال کشور داشت، در این دیدار نیز با نتیجه دو بر یک نماینده فریدونکنار را شکست داد تا اولین سه امتیاز به نام نماینده بابل ثبت شود.

در دیگر دیدار نماینده مازندران تیم فوتبال شهدای ماکران میاندورود که سابقه خوبی در این رقابت‌ها دارد، در دیدار خارج از خانه برابر سفیر نوین آبیک قزوین قرار گرفت.

در این دیدار میاندورودی‌ها موفق شدند از تجربه خود نهایت استفاده را ببرند و با یک گل میزبان خود را شکست دهند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را به‌نام خود کنند.

لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور در دو مرحله برگزار می‌شود که تیم‌های صعودکننده از گروه‌های مرحله اول در دو مرحله دوم برای صعود به رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تلاش خواهند کرد.

در مرحله دوم این رقابت‌ها تیم‌های سقوط‌کرده از لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور خواهند داشت و تیم‌هایی که فصل گذشته در مرحله دوم این رقابت‌ها موفق به صعود نشدند نیز حضور دارند.

استان مازندران هر ساله پای ثابت رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور بوده و حتی هر ساله حضور تیم‌های مازندرانی در این رقابت‌ها بیش از انگشتان یک دست نیز می‌شد.

تیم هایی که بدون هیچ برنامه‌ای هر ساله در این رقابت‌ها ظهور می‌کنند و خیلی راحت هم طعم حذف و نابودی را می‌چشیدند.

در بین تیم‌های مازندرانی شرکت‌کننده در این رقابت‌ها، تیم‌های شهدای ساری و استقلال لموک قائم‌شهر از تیم‌های ریشه‌دار و باسابقه هستند که سال‌های سال است در این سطح از فوتبال کشور برای صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور تلاش می‌کنند.

این دو تیم از لیگ‌های پایین‌تر استان به مرحله دوم رقابت‌های لیگ دسته سوم رسیده‌اند و تاکنون موفق به صعود به لیگ دسته دوم نشدند.

* نتایج به‌ دست آمده در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال کشور

لیگ دسته سوم گروه اول

آلتون تهران ۱ – ۰ مقاومت نوین تهران

مقاومت البرز ۲ – ۱ میهن مشهد

پاس مشهد ۱ – ۲ صنعت پارک آبی مشهد

ستاره کاسپین بابل ۲ – ۱ شهرداری فریدونکنار

۰۴ بیرجند ۱ – ۲ شاه جهان اسفراین

سرخپوشان سهند ۰ – ۱ دارایی بندرگز

لیگ دسته سوم گروه دوم

مبل محتشم تبریز ۰ – ۱ سپهر سبز آذربایجان

یاران شیخ‌رحیمی شهر ری – آرش ری

آریا مینو خرمدره ۰ – ۱ شهرداری آستارا

سفیر نوین آبیک ۰ – ۱ شهدای ماکران میاندورود

داماش تهران ۵ – ۲ گرمی اردبیل

لیگ دسته سوم گروه سوم

استقلال شوش ۲ – ۱ استقلال ملاثانی

کیمیا فرآیند تهران ۰ – ۳ فجر شهید کاظمی البرز ( عدم حضور و تشکیل پرونده کیمیا فرایند)

گرین کشاورز نهاوند ۱ – ۲ پرسپولیس دزفول

خورشید مهر قروه ۰ – ۲ ذوب و فلزات بهار

کاویان نقده – سولدور نقده  ( لغو شد )

لیگ دسته سوم گروه چهارم

منصور ساوه ۱ – ۲ سپاهان خورموج

لیگ دسته سوم گروه پنجم

استقلال لطیفی لارستان ۰ – ۳ وحدت زاهدان (نقص پرونده استقلال لطیفی لارستان)

سایر بازی‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور چهارشنبه ۳ مهرماه پیگیری می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو