آغاز مرحله رده‌بندی جام شهید هاشمی‌نژاد+تصاویر

نسیم ورزش: مرحله رده‌بندی سیزدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد بین‌المللی جام شهید هاشمی‌نژاد با حضور حضور هادی عامل گزارشگر ارزنده کشور آغاز شد.

مرحله رده‌بندی اوزان ۵۵ کیلوگرم، ۶۶ کیلوگرم، ۸۴ کیلوگرم و ۱۲۰ کیلوگرم سیزدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد بین‌المللی جام شهید هاشمی‌نژاد آغاز شد.

 این دوره از مسابقات در دومین روز در حالی با رقابت ۱۵۲ کشتی‌گیر آغاز شد که حدود ۵۰ کشتی‌گیر در مرحله رده‌بندی بر روی تشک می‌رود و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 تشویق کشتی‌گیران به سبک زیبای ایرانی یکی از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات بود که نظر بسیاری از مربیان و کشتی‌گیران خارجی را به خود جلب کرد.

 

تماشاگران حاضر در سالن شهید هاشمی‌نژاد لحظه‌ای آرام و قرار ندارند و دائم در حال تشویق کشتی‌گیران حاضر بر روی تشک هستند.

حضور هادی عامل گزارشگر کشتی کشور در سالن شهید هاشمی‌نژاد موجب شور و هیجان بسیاری در بین علاقه‌مندان به کشتی شد.همچنین تماشاگران این گزارشگر ارزنده کشور را مورد تشویق خود قرار دادند.

 

 

پخش زنده فینال سیزدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد بین‌المللی جام شهید هاشمی‌نژاد از سیمای شبکه تبرستان از دیگر نکات مثبت این دوره از مسابقات است.

آیین اختتامیه این رقابت‌ها شامگاه با حضور سیدمناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان، خانواده شهید هاشمی‌نژاد و دیگر مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *