آغاز مجدد مسابقات والیبال رده های سنی پایه وبزرگسالان بانوان در مازندران

نسیم ورزش: نایب رییس هیات والیبال مازندران، از فعالیت والیبال رده های سنی پایه وبزرگسالان دراین استان پس از رکودی چند ساله در شهرهای مختلف مازندران خبرداد.

والیبال بانوان

زهره اعتمادی در جمع نائب رییسان و مسوولان کمیته های هیات های والیبال شهرستانهای مازندران درشهرستان فریدونکنار  یکی از برنامه های جدی و پیش بینی شده سال جاری در والیبال بانوان مازندران برگزاری مسابقات قهرمانی استان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امیدها،بزرگسالان و پیشکسوتان خبر داد و افزود:برای ارتقا سطح مربیان استان دوره های بازآموزی با حضور مدرسان مطرح فدراسیون والیبال در سال جاری برگزار خواهد شد که شرکت نکردن مربیان در این دوره ها نمره منفی برای آنان منظور خواهد شد.

وی، تصریح کرد: همچنین برای داوران والیبالی استان نیز دوره های درجه سه و ارتقا دو و یک مربیگری و داوری در استان برگزار خواهد شد.

اعتمادی با اشاره به اینکه والیبال بانوان مازندران توان این را دارد که همگام با والیبال مردان در این استان رشد پیدا کند، به برنامه هیات والیبال بانوان برای فعال شدن والیبال ساحلی بانوان در استان خبر داد واضافه کرد: امسال در برنامه ای جدید مسابقات والیبال ساحلی بانوان بصورت استانی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بزودی وهمزمان با ماه مبارک رمضان ،مسابقات والیبال جام رمضان بانوان مازندران برگزار خواهد شد و به تیم های اول تا سوم این مسابقات لوح تقدیر و هدایایی اهدا خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *