آغاز لیگ دسته یک امیدهای کشور با دو دربی برای مازنی ها

نسیم ورزش: فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور درحالی  آغاز شد که نمایندگان مازندران در دو دربی توان شان را به رخ حریفان کشیدند.

تیم فوتبال داماش گیلان مقابل نفت مسجد سلیمان حاضر نشد

در مسابقات امسال ۲۳ تیم در سه گروه با هم رقابت می کنند که مازندران با شش تیم بیشترین نماینده را در لیگ دسته یک امیدهای باشگاه های کشور دارد.
در هفته نخست، و از گروه دوم این مسابقات، تیم خونه به خونه مازندران در ورزشگاه شهدای نوشهر میزبان خود تیم شهرداری این شهر را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.
در این دیدار ابتدا تیم شهرداری نوشهر با گل دقیقه ۳۵ ‘ علی اکبر رفعت جو’ از میهمان خود پیش افتاد، اما دو گل ‘ نیما انتظاری’ در دقیقه ۶۵ و ‘رضا آقابابائی’ در دقیقه ۸۲ باعث پیروزی تیم خونه به خونه مازندران شد.
در دومین دیدار دربی مازنی ها در ورزشگاه شهدای لیتکوه آمل تیم آراد بهمن آمل میزبان تیم داروسازی وتاک ساری بود که نتیجه مسابقه را یک برصفر به میهمان خود واگذار کرد.
شاگردان ‘ مهرداد حبیبی ‘ در تیم آراد بهمن آمل دراین مسابقه، از همان آغاز مسابقه با انگیزه وارد شدند، اما در ادامه اسیرتجربه بازیکنان وتاک ساری شدند ودر خانه نخستین شکست را در هفته نخست تجربه کردند.
در دیگر دیدار نمایندگان مازندران که در هفته نخست در خانه برگزار شد، تیم نساجی مازندران در قائمشهر برابر تیم کاسپین قزوین با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد.
تیم پرسپولیس قائمشهر هم درخانه با یک گل برابر میهمان خود تیم انتظار بجنورد تن به شکست داد تا تنها تیم مازندارنی باشد که به تیمی غیر از استان خود باخته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *