آغاز لیگ برتر والیبال کشور با دیدار کاله و شهرآرا مشهد در آمل

نسیم ورزش : آغاز لیگ برتر والیبال کشور با دیدار کاله و شهرآرا مشهد در آمل / سوت آغاز سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از امروز چهارشنبه ۲۵ مهرماه با رقابت تیم های کاله مازندران و شهرآراء مشهد در آمل نواخته می شود.

آغاز لیگ برتر والیبال کشور

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در هفته نخست این مسابقات که به طور همزمان با ۵مسابقه دیگر در شهرهای مختلف برگزار می شود، دو تیم کاله مازندران و فرش آراء مشهد از ساعت۱۶ عصرچهارشنبه با قضاوت ‘داوود نافعی’ به عنوان داور اول و ‘ قادر صادقی’ داور دوم در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل به مصاف هم خواهند رفت.
تنها نماینده مازندران در حالی در هفته نخست میزبان نماینده مشهد مقدس است که در فصل گذشته این مسابقات به رده بهتری از هفتمی دست نیافت.
شاگردان بهروز عطایی درتیم کاله مازندران در این فصل که با ترکیب جوان ومیانگین سنی پایین تری به نسبت فصل های گذشته روانه لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شدند، امیدوارند که عملکرد ونمایش بهتری نسبت به فصل های قبل ارائه کنند.
کاروان تیم فرش آراء مشهد برای برگزاری مسابقه روز چهارشنبه برابرکاله مازندران، پیش از ظهرسه شنبه وارد شهرستان آمل شدند و نخستین تمرین خود را نیز امشب برگزار خواهند کرد.
تیم کاله مازندران که در یک ماه گذشته تمرینات منظم و پرفشار خود را در آمل انجام داد، آخرین تمرین خود را پیش از بازی حساس روز چهارشنبه برابر نماینده خراسان رضوی، عصرسه شنبه برگزار کرد.
** به مرز آمادگی مسابقات رسیدیم
درهمین حال سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: در این مدت درآمل تمرینات منظمی در دونوبت صبح وعصر پشت سر گذاشتیم و به مرزآمادگی برای مسابقات رسیدیم.
بهروز عطایی افزود: در فصل جاری مسابقات لیگ برتر امسال، با توجه به افزایش تعداد تیم های شرکت کننده، لیگ بسیار سختی را پیش رو خواهیم داشت و این وضعیت برای تیم ما که بسیار جوان هست سخت خواهد کرد.
وی ادامه داد: برای لیگ امسال حداقل ۵ تا ۶ تیم شانس رفتن روی سکوی و از شانس قهرمانی برخوردار هستند و بقیه تیم ها نیز به تدریج در ردیف پشت سر این تیم ها با توجه به بضاعت مالی و بازیکن قرار می گیرند.
** کاله مدعی لیگ نیست
سرمربی تیم کاله مازندران با بیان اینکه به طور حتم تیم کاله با وضعیت مالی تعیین شده و بازیکنانی را که جذب کرده و در اختیار دارد، نمی تواند با تیم های مدعی همچون پیکان و ارومیه رقابت کند، گفت: انتظار براین هست که هواداران و علاقمندان به والیبال کاله، واقعیت موجود باشگاه و تیم را درک کنند و توقع متناسبی را با وضع موجود داشته باشند.
عطایی گفت: البته این به آن معنی نیست که ما هیچ تلاشی نکنیم، تیم کاله در این فصل بازیکنان کاملا انگیزشی دراختیار دارد که آماده رقابت با بزرگان والیبال کشور است.
وی افزود: به هر حال ما در کاله کار خودمان را انجام خواهیم داد و با توجه به وضعیت دیگر تیم ها، این دلیل نمی شود که ما دست روی دست بگذاریم و کاری نکنیم. ما تلاش خودمان را خواهیم کرد و هدف ما در این فصل این است که بهتر از فصل قبل باشیم و به عنوان یک تیم خوب در آخر فصل از کاله یاد شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا، در فصل جدید مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران ۱۳ تیم پیکان، کاله، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان ایرانیان، درنا ارومیه، شهر آرا مشهد، عقاب نهاجا و شهروند اراک حضور دارند.
تیم ها در این فصل از رقابت ها در یک گروه ۱۳ تیمی به صورت و رفت برگشت به مصاف یکدیگر می روند و ۸ تیم برتر راهی مرحله پلی آف خواهند شد.
تیم کاله مازندران با کسب ۲ مقام قهرمانی، یک دومی و چهار عنوان سومی در این رقابت ها به عنوان دومین تیم افتخارآفرین لیگ برتر والیبال است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو