آغاز لیگ برتر تکواندو از ۱۵ مهرماه

فصل جدید رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در بخش مردان از پانزدهم مهرماه آغاز می شود.

آغاز لیگ برتر تکواندو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ، «مهدی مبارکی» دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت: شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، پاس قوامین، لوازم خانگی کن، یاسین پیشرو قم، جوانه، هیات تکواندو مازندران و سونیا، هشت تیم حاضر در فصل جدید لیگ برتر باشگاه های تکواندو کشور هستند.
وی با اشاره به اینکه فصل جدید لیگ برتر از ۱۵ مهرماه آغاز می شود، گفت: مسابقات روزهای پنجشنبه در خانه تکواندو با کلاه و هوگوی الکترونیکی انجام می شود.
مبارکی همچنین از آغاز لیگ نقش جهان (دسته اول) از روز ۱۳ مهرماه خبر داد.
وی در خصوص اضافه نشدن تیم های نخست لیگ نقش جهان به لیگ برتر گفت: شرایط مسابقات با یکدیگر متفاوت است و تیم های لیگ نقش جهان می دادند که در مسابقات برتر شانسی ندارند.
دبیر سازمان لیگ در ادامه با اعلام اینکه تیم ها فرصت دارند مدارک و قراردادهای خود را تا ۱۰ مهرماه در سازمان لیگ تکمیل کرده و به امضا برسانند، اظهار داشت: همه قراردادها با حضور بازیکنان و نمایندگان باشگاه ها در سازمان لیگ به امضاء می رسد.
وی در مورد نقش مهم لیگ در پشتوانه سازی تیم ملی توضیح داد: سال گذشته که تیم ایران با ترکیبی جوان به قهرمانی آسیا دست یافت، همه نفرات از لیگ آماده بودند و خوشحالم که لیگ توانسته به خوبی وظیفه خود را ایفاء کند.
آغاز لیگ برتر تکواندو  آغاز لیگ برتر تکواندو  آغاز لیگ برتر تکواندو  آغاز لیگ برتر تکواندو  آغاز لیگ برتر تکواندو 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو