آغاز رقابت کمانداران پارالمپیکی ایران

نخستین مرحله رقابت های تیراندازی باکمان زنان و مردان پارالمپیکی در بخش ریکرو آغاز شد که در بخش مردان «ابراهیم رنجبر» و «غلامرضا رحیمی» در کلاس c، «محدثه کهنسال» و «بانوی طلایی پارالمپیک لندن » در بخش زنان به ترتیب در کلاس های B و C، کار خود را آغاز کردند.
آغاز رقابت کمانداران پارالمپیکی

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، «زهرا نعمتی» دارنده مدال طلای پارالمپیک لندن، «محدثه کهنسال» دارنده مدال برنز رقابت های میکس ریکرو در تورنمنت جمهوری چک و جوان ترین عضو کاروان پارالمپیکی ایران در کلاس B و C و در بین ۱۱ تیرانداز تیرخود را به هدف رها می کنند.
«ابراهیم رنجبر» دارنده مدال طلای تورنمنت جمهوری چک و «غلامرضا رحیمی» دارنده مدال نقره رقابت های بین المللی امارات هم تیرهای خود را کلاس C شلیک می کنند. در این بخش ۳۳ تیرانداز و در هر سه کلاس A ،B ، C نیز ۱۱شرکت کننده حضور دارند.
در سومین روز بازی های پارالمپیک ریودوژانیرو برزیل ورزشکاران ۱۷۸ کشور جهان در ۱۶رشته ورزشی تیراندازی باکمان، دوومیدانی، بوچیا (ورزش کم توانان ذهنی)،دوچرخه سواری،فوتبال هفت نفره،گلبال ،جودو، وزنه برداری، روئینگ، تیراندازی، والیبال نشسته، شنا، تنیس روی میز،مسابقات سه گانه،بسکتبال با ویلچر و تنیس روی صندلی چرخ دار به مصاف می روند.
در این روز ۱۰ ورزشکار مرد و ۶ ورزشکار زن ایران در پنج رشته انفرادی تیروکمان، دوومیدانی، جودو، تیراندازی و وزنه برداری و سه رشته تیمی والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر و فوتبال هفت نفره مسابقه می دهند.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به طور رسمی از ۱۸شهریورماه با حضور چهار هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۷۸ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است.
ایران نیز با ۱۱۱ورزشکار (۸۸ ورزشکار مرد و ۲۳ ورزشکار زن) در ۱۲رشته ورزشی با شعار «توکل، اراده و افتخار» برای هشتمین بار در این رقابت ها حضور دارد.
این بازی ها ۲۸شهریور ماه به کار خود پایان می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *