آغاز رقابت‌های لیگ برتر والیبال نوجوانان به میزبانی محمودآباد

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال محمودآباد از آغاز رقابت‌های لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور به میزبانی این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: آغاز رقابت‌های لیگ برتر والیبال نوجوانان به میزبانی محمودآباد

هوشنگ حیدری در نشست تصمیم‌گیری لیگ والیبال مازندران که به میزبانی اداره ورزش و جوانان آمل برگزار شد، اظهار کرد: رشته ورزشی والیبال در شهرستان محمودآباد رشد خوبی داشته و افراد زیادی در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

وی افزود: با توجه به در اختیار داشتن نوار ساحلی در محمودآباد رشته والیبال ساحلی بسیار مورد توجه ورزشکاران است و مربیان و والیبالیست‌ها علاقه زیادی به تمرین در نوار ساحلی از خود نشان می‌دهند.

رئیس هیئت والیبال محمودآباد با اشاره به میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور، گفت: این مسابقات از عصر امروز کار خود را آغاز می‌کند.

این مسئول با اشاره به برگزاری دور نهایی رقابت‌های والیبال لیگ برتر نوجوانان کشور با حضور ۶ تیم، خاطرنشان کرد: تیم‌های کاله مازندران، پیکان تهران، متین صالحین ورامین، شهرداری ارومیه، ثامن‌الحجج خراسان و بازرگانی جواهری گنبد در سالن ورزشی سرپوشیده جهان پهلوان توکلی برگزار می‌شود.

حیدری بیان داشت: این رقابت‌ها در سه روز دنبال می‌شود که در آن تیم‌ها به صورت دوره‌ای به مصاف هم می‌روند.

وی با اشاره به مشخص شدن قهرمان رقابت‌های لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور در محمودآباد، اظهار کرد: مرحله گروهی این رویداد با حضور ۱۲ تیم و در دو گروه ۶ تیمی به میزبانی استان گلستان برگزار شد که در آن تیم‌های اول تا سوم هر گروه به مرحله نهایی راه یافتند.

رئیس هیئت والیبال محمودآباد با اعلام اینکه در زمینه راه‌اندازی کانون‌های آموزشی والیبال هم تلاش‌های زیادی داریم، خاطرنشان کرد: در لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور نیز محمودآباد میزبان دیدارهای تیم والیبال کاله مازندران است.

این مسئول گفت: امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم فضاهای ورزشی بیشتری را به رشته ورزشی والیبال اختصاص داده و با ایجاد بسترهای مطلوب بازیکنان زیادی را به جامعه ورزش کشور تحویل دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو