آغاز رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نونهالان مازندران

 

نسیم ورزش: دبیر هیأت بسکتبال مازندران گفت: رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نونهالان مازندران در دو منطقه شرق و غرب استان آغاز شد.

بسکتبال

دبیر هیأت بسکتبال مازندران اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نونهالان مازندران روز گذشته به میزبانی آمل در سالن ورزشی سرپوشیده شهدا آغاز شد و به مدت دو روز ادامه دارد.

محمدعلی رجایی افزود: این رقابت‌ها در دو گروه غرب و شرق مازندران با حضور هشت تیم دنبال می‌شود.

وی تصریح کرد: توجه به رده‌های پایه از نکات مهم و قابل توجه هیأت بسکتبال مازندران برای رشد، تربیت و پرورش نسل جدید است تا بتوانیم در راستای خدمت به جامعه ورزش کشور گام برداریم.

دبیر هیأت بسکتبال مازندران با اشاره به برگزاری رقابت‌ها در دو گروه چهار تیمی و صعود دو تیم از هر گروه به مرحله پلی‌آف، خاطرنشان کرد: در گروه شرق مازندران تیم‌های آمل، بابل، قائم‌شهر و بابلسر با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند.

این مسئول ادامه داد: در گروه غرب مازندران هم شهرهای چالوس، نوشهر، تنکابن و محمودآباد به میزبانی شهر چالوس با هم دیدار می‌کنند.

رجایی بیان کرد: رقابت‌ها به صورت دوره‌ای و متمرکز دنبال می‌شود که هر تیم در مجموع هر دوره سه بازی با حریفان دارد.

وی با اهداف به اهداف مختلف برگزاری رقابت‌های قهرمانی بسکتبال نونهالان مازندران، یادآور شد: با برگزاری این رقابت‌ها می‌خواهیم بسکتبالیست‌های توانمند را در قالب تیم منتخب بسکتبال نونهالان مازندران برای حضور در مسابقات قهرمانی بسکتبال نونهالان کشور آماده کنیم.

دبیر هیأت بسکتبال مازندران گفت: تکلیف تیم‌های اول تا سوم مسابقات قهرمانی بسکتبال نونهالان مازندران تا روزهای پایانی سال جاری مشخص می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *