آغاز دوره آموزش داوری درجه ملی فوتسال کشور در ساری

نسیم ورزش: مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران گفت : یک دوره آموزش داوری درجه ملی فوتسال عصر روز سه شنبه با حضور علاقمندانی از استان های کشور در ساری آغاز شد .

futsal-fars
مهدی کهن روز با بیان اینکه در این کلاس آموزشی که در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری برگزار می شود افزود: ۲۴ داور زن و مرد فوتسال کشور آموزش های لازم را زیر نظر علیرضا رجبی مدرس بین المللی فوتسال فرا خواهند گرفت .

وی بیان کرد : این دوره آموزشی تا هفتم خردادماه ادامه خواهد داشت و در پایان آن به نفراتی که موفق به قبولی در آزمون های دوره شده باشند، گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران همچنین به دعوت هشت مازندرانی به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان مردان ایران اشاره کرد و گفت : در این اردو که تا دهم خرداد ماه در کمپ تیم های ملی ادامه خواهد داشت ، امید عالیشاه ، امید ابراهیمی ، رامین رضائیان ، عزت اله پورغاز ، محمد نژاد مهدی ، مهدی مومنی ، مهرداد قنبری و مرتضی پورعلی گنجی بازیکنان مازندرانی فوتبال ایران حضور خواهند داشت .

وی گفت : کادرفنی تیم ملی فوتبال برای برگزاری دیدار دوستانه مقابل ازبکستان و همچنین بازی های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در برابر ترکمنستان بازیکنان را به اردو دعوت کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *