آغاز تمرین خونه به خونه مازندران با حضور جادوگر

 

نسیم ورزش: نخستین تمرین آماده سازی تیم خونه به خونه مازندران برای حضور درفصل جدید رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور باحضور’ علی کریمی’ معروف به جادوگر و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در بابل برگزار شد.

 تمرین تیم با حضور تمامی بازیکنان و زیرنظر ‘ علیرضا مرزبان’ سرمربی جدید و ‘ توماس هسن ‘ مربی آلمانی که امروز به کادر فنی تیم اضافه شد، صورت گرفت .
‘ قاسم حسن زاده ‘ مالک باشگاه خونه به خونه مازندران به همراه علی کریمی مشاور فنی خود در این تمرین حضور داشت .
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران پیش از آغاز تمرینات تیمش در جمع تماشاگران بابلی حاضر شد و دقایقی با آنان صحبت کرد.
مرزبان به تماشاگران خونه به خونه گفت : ما برای هدف بزرگی اینجا حاضر هستیم و با سه بازیکن خیلی خوب و بزرگ هم در حال مذاکره هستیم و هدف ما فقط قهرمانی در رقابت های لیگ دسته یک است.
وی اضافه کرد : ما برای اینکه این تیم به لیگ برتر راه پیدا کند هر کاری را انجام خواهیم داد و از تمام تیم ها عبور خواهیم کرد.
مرزبان گفت : در این راه حتی خودمان را آماده هرگونه فداکاری برای تیم خونه به خونه کردیم و با بازیکنانی که گرفتیم مطمئن باشید که آنها با انگیزه و غیرت در این فصل برای موفقیت تیم شهرتان تلاش خواهند کرد.
سرمربی تیم خونه به خونه مازندران خطاب به هوادران این تیم گفت : البته موفقیت یک شرط دارد، برای اینکه این تیم به لیگ برتر صعود کند، شما هوادران واقعی و فوتبال دوست بابل همانند فصل گذشته باید با ما همراه باشید و این تیم به کمک شما احتیاج دارد و باید دست خود را در دست یکدیگر قرار دهیم تا این تیم به لیگ برتر صعود کند.
تیم خونه به خونه مازندران درحالی خود را برای دومین حضور پرقدرت در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور آماده می کند که پس از جذب علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی، با ۱۱ بازیکن لیگ برتری و دسته یکی قرارداد بست .
رامتین سلیمان زاده ، مهدی دغاغله ، حمید کاظمی ، مجتبی محبوب مجاز ، سعید صادقی ، عباس محمدرضایی ، احسان سخندان ، مهدی خیری ، میثم نقی زاده ، حامد زمانی و امید نظامی پور بازیکنانی هستند که قراردادشان با خونه به خونه قطعی است.
مسئولان این باشگاه همچنین با دستور سرمربی جدید ، قرارداد با محمد غلامی ، روح الله باقری ، هادی خیری ، حسین نائیجی ، محمد علیزاده و محمد خلیلی را تمدید کردند.
تیم خونه به خونه در فصل گذشته رقابت های لیگ دسته یک در حالی که در رده دوم قرار داشت و از امیدهای صعود به لیگ برتر به شمار می رفت ، با تغییر ناگهانی و بی هنگام اکبر میثاقیان از سرمربیگری ، روند سقوط را طی کرد.
نتایج ضعیفی که این تیم پس از برکناری سرمربی مشهدی و به رغم تغییر دو سرمربی دیگر کسب کرد سبب شد تا با از دست دادن جایگاه دومی و قرار گرفتن در رده پنجم ، در لیگ دسته یک باقی بماند.
در رقابت های فصل گذشته فوتبال دسته اول جام آزادگان تیم های پیکان تهران، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان جواز صعود به لیگ برتر را دریافت کردند وتیم خونه به خونه مازندران درنخستین فصل حضورش در این رقابت ها در رتبه ششم ایستاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *