آغاز المپیاد استعدادهای برتر تکواندو پسران کشور درمازندران

نسیم ورزش : المپیاد استعدادهای برتر تکواندو پسران کشور به میزبانی مازندران روز پنجشنبه در شهرستان بابلسر آغاز شد.

المپیاد استعدادهای برتر تکواندو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در نخستین دوره این مسابقات حدود ۳۰۹ تکواندوکار در قالب ۳۳ تیم از ۳۱ استان مختلف کشور تا روز جمعه در مجتمع بهزیستی شهیدعظیمی بابلسر با هم رقابت می کنند.
استانهای مازندران و تهران هرکدام با دو تیم الف وب در این رقابتها حضور دارند.
سرپرست هیات تکواندو مازندران گفت: مسابقات روز پنجشنبه در وزن های فرد برگزار می شود و مسابقات روز جمعه نیز در وزن های زوج پیگیری خواهد شد.
حسین بریمانی، با اشاره به حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران برای برگزاری این رخداد ورزشی دراستان افزود: وجود مجموعه ورزشی مجهز در شهر بابلسر واسکان مطلوب ورزشکاران، شرایط میزبانی مازندران را از سوی فدراسیون ومتولیان المپیاد به همراه داشته است.
وی اضافه کرد: جلسه هماهنگی و قرعه‌ کشی مرحله نخست المپیاد استعدادهای برتر تکواندو پسران کشور با حضور مسئولان کشوری، استانی، سرپرستان و مربیان تیم‌های شرکت‌کننده روز چهارشنبه گذشته در بابلسر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، پیش ازاین نیز نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر نونهالان دختربا رقابت حدود ۴۰۰ هوگوپوش به میزبانی استان گیلان در رشت برگزار شد.
در پایان این رقابت ها ، تیم تهران عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، قزوین دوم و تیم گیلان(الف) به ترتیب دوم و سوم شدند.
تیم مازندران در این دوره مقام چهارم را کسب کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو