آغاز استعدادیابی رده‌های پایه فوتبال در ۳ منطقه مازندران

نسیم ورزش: بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس گفت: مازندران یکی از پایگاه‌های بزرگ تربیت و پرورش ورزشکاران در رشته‌های مختلف است که درخشش بازیکنان در رشته‌های توپی همانند فوتبال و والیبال بیشتر به چشم می‌آید.کاویانپور

 

حامد کاویان‌پور با اعلام اینکه مسئولان باید برای رشد ورزشکاران در این استان تلاش زیادی داشته باشند، گفت: ورزشکاران مازندرانی می‌توانند با توجه مسئولان بیشتر از گذشته در میادین بین‌المللی، جهانی، آسیایی و المپیک سکوهای نخست را از آن خود کنند.

 

وی با بیان اینکه مسئولیت استعدادیابی فوتبال در مناطق مختلف مازندران را برعهده دارد، تصریح کرد: با تلاش مسئولان ورزشی مازندران در حال تحقیق و ارزیابی برای استعدادیابی در سه منطقه مازندران در رشته ورزشی فوتبال هستم.

 

کاویان‌پور با اشاره به اینکه باید با شناسایی استعدادهای فوتبالی در شهرهای مختلف سرمایه‌گذاری خوبی در آنها شکل گیرد، بیان کرد: آمل از شهرهایی است که باید زیرساخت فوتبال در آن بیشتر از گذشته فراهم شود.

 

وی با اشاره به فعالیت جوانان مستعد فوتبالیست مازندرانی در میادین حرفه‌ای، گفت: بازیکنان زیادی از مازندران هر سال در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور توپ می‌زنند و شاهد درخشش آنها در رده‌های مختلف تیم‌های ملی و دو باشگاه بزرگ پرسپولیس و استقلال هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *