آستین بالا زدن بهداد سلیمی برای نجات یک قهرمان

نسیم ورزش : آستین بالا زدن بهداد سلیمی برای نجات یک قهرمان / قهرمان المپیک از مردم خواست تا برای نجات جان یک ورزشکار به او کمک کنند.
آستین بالا زدن بهداد سلیمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بهداد سلیمی با انتشار پستی در صفحه رسمی اش در اینستاگرام از مردم درخواست کرد تا به کمک یک قهرمان وزنه برداری بیایند.

بهداد سلیمی در این پست نوشته است:«صادق فرضی زاده یکی از ورزشکاران ایران است که دچار ضایعه نخاعی،عفونت ریه و زخم بستر شده است و مثل همیشه مسئولان ما درمواقع سختی و بیماری ورزشکاران را تنها گذاشته اند.وقت آن است که آستین ها را بالا بزنیم و به جوانی که روزی افتخارآفرین بود و مدال کسب می کرد و به دنبال قهرمانی در جهان و المپیک بود کمک کنیم.جوانی که حالا روی تخت بیمارستان خوابیده است و بزرگترین آرزویش این است که بتواند به زندگی برگردد و امید را در دلش زنده نگه دارد.»

سلیمی از مردم خواسته تا اگر کمکی از دستشان بر می آید این کار را انجام بدهند و به این ورزشکار در رشته وزنه برداری کمک کنند.

 

صادق فرضی‌زاده وزنه بردار ۲۰ ساله استان گیلان که به صورت ناگهانی آثار بیماری در او ظاهر شد و هم‌اکنون به جای حضور در تخته وزنه‌برداری، در بستر بیماری است، شرایط دشواری را می‌گذراند. این وزنه بردار که از مدال آوران استانی است، هم‌اکنون با انواع و اقسام مشکلات از بی‌حس شدن دست و پا گرفته تا عفونت ریه و زخم بستر دست و پنجه نرم می‌کند اما خانواده‌اش که وضعیت مالی مناسبی ندارند در تامین هزینه‌های فیزیوتراپی او و انجام مراحل درمانی‌اش ناتوان شده‌اند.

اصغر ابراهیمی، مربی پیشن تیم ملی و رییس هیات وزنه‌برداری استان گیلان درباره‌ی چگونگی بیمار شدن این وزنه‌بردار گفت: این وزنه بردار از قهرمانان خوب استان گیلان است که برای مسابقات آماده می‌شد اما یک شب بعد از تمرین اعلام کرد دچار تنگی نفس شده و ضربان قلبش نیز بالا رفته است. مربی او را سریعا به بیمارستان برد و شب تا صبح هم بالای سرش بود و سپس خانواده‌اش را نیز در جریان گذاشت. در بیمارستان  ضربان قلبش دائم بالا و پایین می‌شد و در همان بیمارستان گفت که نمی‌تواند دست و پایش را تکان دهد.

وی ادامه داد: ما خیلی پیگیر کارهایش بودیم و حتی رییس علوم پزشکی گیلان هم بالای سرش آمد. پزشکان نظرات متفاوتی نسبت به بیماری‌اش داشتند، یکی عنوان کرد سکته نخاعی است و دیگری گفت ضایعه نخاعی مادرزادی است که حالا خودش را نشان داده است. ما حتی سوال کردیم مرتبط به تمرین کردنش هست یا خیر؟ که پزشک پاسخ داد نه هر زمان دیگر حتی در یک نشستن و بلند شدن ممکن بود این علائم خودش را نشان دهد. برای درمان به تهران هم آمد اما تشخیص ۱۰۰درصدی در مورد بیماری اش ندادند فقط یکی از پزشکان گفته بود فیزیوتراپی می‌تواند کمکش کند تا بدنش را حرکت دهد.

او ادامه داد: متاسفانه اکنون علاوه بر آن بیماری، دچار عفونت ریه و زخم بستر هم شده و چون خانواده بسیار ضیعفی به لحاظ مالی دارد، هزینه کردن برای فیزیوتراپی و مابقی درمان این وزنه بردار برایشان سخت است.

مسعود محرابی مربی این وزنه بردار هم  گفت: فرضی زاده یک ماه در یکی از بیمارستان های رشت بستری بود که آنجا علاوه بر مشکل بی حسی دست و پا، دچار عفونت ریه و زخم بستر هم شد و یک ماه در در یکی از بیمارستان های تهران بود که آنجا هم شرایط خوبی نداشت و الان یکی، دو هفته است مراقبت و درمانش در خانه انجام می شود. با توجه به اینکه قطع نخاع نشده و هنوز در بدنش حس دارد پزشکان گفته‌اند با فیزیوتراپی احتمال برگشتش وجود دارد اما چون از خانواده بسیار ضعیفی هستند، تامین هزینه‌های فیزیوتراپی برایشان خیلی مشکل است. اگر هم فیزیوتراپی هم انجام ندهد دچار خشکی مفاصل و در پایان فلج می شود. اگر هم دیر فیزیوتراپی کند دیگر درمانش بی فایده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو