آسانسور جان زن ۸۰ ساله قائمشهری را گرفت

 صبح امروز خبری مبنی بر مرگ یک بیمار در آسانسور بیمارستان رازی قائم‎شهر اعلام و در تماس با سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران این خبر تأیید شد.
حادثه
 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نقص فنی آسانسور در بیمارستان رازی قائم‎شهر منجر به مرگ بیمار ۸۰ ساله در حال خروج از آسانسور شد.

 محمد سلطان‎تویه گفت: شب گذشته بیمار ۸۰ ساله به نام پروین‌دخت زربانی با درد شکم به بیمارستان رازی قائم‎شهر مراجعه کرده بود.

وی اظهار کرد: این بیمار در بخش جراحی بستری شده بود و صبح امروز در حال انتقال به بخش سونوگرافی بود که در هنگام خروج از آسانسور و در حالی‎که هنوز نیمی از تخت بیمار از آسانسور خارج نشده بود، ناگهان آسانسور به سمت بالا حرکت می‎کند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی افزود: بر اثر این حادثه، بیمار از روی تخت بر زمین افتاد و دچار ضربه مغزی شد، اما با اینکه عملیات احیا به‎سرعت انجام شد اما بیمار بر اثر شدت ضربه فوت کرد.

آسانسور جان زن ۸۰ ساله آسانسور جان زن ۸۰ ساله آسانسور جان زن ۸۰ ساله آسانسور جان زن ۸۰ ساله سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی افزود: بر اثر این حادثه، بیمار از روی تخت بر زمین افتاد و دچار ضربه مغزی شد، اما با اینکه عملیات احیا به‎سرعت انجام شد اما بیمار بر اثر شدت ضربه فوت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *