آزمون سخت حسن نژاد در کشتی ساری

اختصاصی پرش: آزمون سخت حسن نژاد در کشتی ساری/ بار دیگر در ورزش ساری شاهد جوانگرایی در هیات های ورزشی بودیم و اینبار مختارمهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان سکان هدایت رشته نخست مازندران،یعنی کشتی را به مبین حسن نژاد جوان داد تا بعد از ۲ سال کُشتی ساری هم متولی خود را بشناسد.البته قبل از این انتصاب،مختار مهدوی وظیفه اداره هیات کشتی ساری را براعهده داشت.

آزمون سخت حسن نژاد

کشتی ساری با کلی قهرمان و مدال آور حال مدیر جوانی را به خود می بیند که باید منتظر بود و دید تا حسن نژاد چه برنامه هایی برای هیات کُشتی مرکز استان دارد.قطعا تجربیات پیشکسوتان این رشته محبوب مازنی می تواند جاده هیات کشتی را برای حسن نژاد جوان روشن کند و او مسیر راحت تری برای پیشرفت کشتی ساری را در پیش داشته باشد.

سرپرست هیات کشتی شهرستان ساری چهره ی نام آشنایی برای همه جامعه کشتی شهرستان ساری نیست و باید دید آیا می تواند با عملکرد درخشان خود بعنوان سرپرست هیات کشتی ساری نامی نیک از خود بجای بگذارد و در یادها بماند؟

اعتماد به جوانان را باید از نگاه مثبت دید و امیدواریم این جوانگرایی نتیجه ای خوب برای کشتی مرکز استان بهمراه داشته باشد.باید قبول کنیم اگر تیمداری در لیگ های کشتی توسط تیمهای ساروی نبود صدایی از کُشتی ساری در ۲ سال گذشته بگوش نرسید و سالهاست که نماینده مقتدری از ساری را در تیم های ملی شاهد نیستیم.

امیدواریم در آینده کشتی ساری از این تغییرات بیشترین سود را ببرد و حسن نژاد بتواند پاسخ اعتماد مختار مهدوی و جامعه کشتی را بعنوان متولی کشتی مرکز استان بدهد و توقعات را برآورده کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو